Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Straván követtek teljesen...

Straván követtek teljesen ismeretlen amatőr sportolókat?

Figyelt kérdés

Én sokat, köztük olyanokat is, akik olyan vidékeken élnek, ahová nem sűrűn jutok el, így az esetleges közös sportolás vagy ismerkedés esélye is minimális. Motiválóan hat, ahogy látom a különleges, számomra elérhetetlen teljesítményeket, minthogy valaki 200 km-t bringázik vagy 4:30/km átlaggal fut, és ezek engem is arra sarkallnak, hogy fejlődjek, még ha ilyen szintet nem is fogok elérni.


Vagy nem egyszer volt már olyan, hogy lusta voltam, de láttam, hogy XY elment futni egyet, így nagy nehezen erőt vettem magamon és végül nem bántam meg.


Egyik barátnőm csodálkozott, és rákérdezte, hogy ugyan minek nézegetem tök ismeretlen emberek sportolását, innen jutott eszembe a kérdés, hogy vajon csak én vagyok ilyen és mások vagy csak a saját aktivitásukat rögzítik vagy csak a szűk ismerősi kört követik, esetleg általános-e a jelenség.


Persze amikor én rákérdeztem, hogy minek követ Instán valami olyan celebet, aki tényleg a világon semmit nem tett le az asztalra, nem tudott mit mondani :D



2021. dec. 11. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló okokból előfordul, de én inkább a környékemen aktív embereket követek. Többen is vannak, akikkel már közös bringázást is összehoztunk, így nyilván ők már nem ismeretlenek.
2021. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor még nem rejtették el a flyby-t, és még sokan használták, akkor elkezdtem followolni pár környékbeli futót, akik vissza is követtek, illetve szegmensek alapján még néha így is látom, ha valaki aznap ugyanarra futott, túrázott, így pl. kevésbé felkapott helyen és időpontban van olyan, hogy valakit így kezdtem el követni.

Meg van olyan is, akivel r/runningon vitatkoztam valamiről, aztán bekövettük egymást.

2021. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!