Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vásároltam egy eddig számomra...

Vásároltam egy eddig számomra ismeretlen márkájú, de minőségi és drága futócipőt. Márka bent. Vizesen nagyon-nagyon csúszik a talpa . Ez normális?

Figyelt kérdés

Októberben vettem, egy nagyon neves futóboltban. A cipő márkája Brooks, és kb. 46.000 Ft volt az ára.


Nagyon kényelmes, száraz időben szeretem, de elég egy ködszitálás, vagy hajnali páralecsapodás, és máris csúszik mindenhol, de tényleg mindenhol. Legyen az aszfalt, egy villamossín, vagy lépcső. Nagyon félek benne majd télen futni, amikor már zúzmara, vagy jég is lesz.


Mire kellett volna jobban figyelnem?


Előtte egy olcsó, 10.000 Forintos futócipőm volt, abban még jégen is tudtam futni esés nélkül.


2021. dec. 4. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem legtöbb cipőm talpa csúszik vizesen.

Van egy Brooksom nekem is,az egyik legjobb cipőm volt eddig.

2021. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha a 46ezerből nem érezted, hogy átverés, akkor ebből tudhatod.
2021. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem egy Nike futócipő talpa csúszkált a nedves aszfalton, ahol sima talpú csizmában gond nélkül elmentem, ott a Nike megcsúszott, alig hittem el. Miután kicsit megkopott a talpa, jobb lett, meg én egy éles késsel még kicsit barázdáltam az alját, de nem az igazi így se.
2021. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Brooks az egy nagyonis jó futócipő márka! Én azt szeretem a legjobban.
2022. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az eltelt időszakban én is megszerettem, ez a valaha volt legjobb cipőm, az utcai cipőket is beleértve. :)


Azóta már nem használom futáshoz, de utcára a legkényelmesebb viselet még így is.

2022. máj. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!