Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 40 éves kortól melyik küzdőspo...

40 éves kortól melyik küzdősportot érdemes választanom kezdőként?

Figyelt kérdés
Célom az önvédelem lenne.

2022. jan. 3. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
2022. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Báttya te már ne menjél sehova ütögetni, mert még megsérül valamid.

Kemény ám a kocsmapult sarka.Az a baj az ilyen későn kezdőkkel, hogy pár edzés után még bennük él a régi ösztön hogy gubbasztanak a pultnál egy sör felett vagy két órát, aztán ha egy fiatal szóbaállna veletek egy kis baráti ölelkezésre, máris zizegtek,mint a rekettye bokor a tavaszi jégesőben.

József 58F kőműves

Amúgy én is ütögettem sokszor, kis dönci bácsi tanítgatott még, mielőtt elöször mentem nyaralni.

A jobb csapott, meg bal behúzásaim azért lettek ilyen jók.

De én köze sem vagyok profi, csak szeretek akrobatikus elemeket mutatni néha a helyi ivóban.

2022. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ökölvívás.
2022. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kojee válasza:
Bármi amit meg szeretnél tanúlni, és van a közeledben lehetőség,hogy csináld is. Az önvédelem részét meg engedd el, mert szerintem nem akarsz utcán verekedni... .
2022. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Szinte az összes Kempo edzés tele van a hozzám hasonló 40+ -os vén hobbistával.

:)

2022. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

József, maga egy legenda!

Egyszer lenézünk a haverokkal Nyíradonyba, már nem is tudom melyik kocsmákat említette múltkor, fenyves,sport meg mosolygós, aztán körbekérdezünk hogy melyikben megtalálható.

meghívjuk egy sörre, meg egy munkásgránátra,azt remélem hallunk pár jó sztorit is.

2022. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 40 évesen ezen az a gyakorikerdesek.hu-n kell önvédelmi baromság reményében küzdősportokat keresned, akkor engedd el. A magadfajta sosem fog tudni mit kezdeni Lakatos Gazsi és a testvérei ellen. Személyiséget, vérmérsekletet, pacekot te nem kapsz semmilyen küzdősport edzésen.
2022. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Karatét tudom ajánlani. Sokrétű mozgásforma, szellemi értéket is ad, illetve az önvédelemben is technikásabb leszel.

Nyilván egyik küzdősport sem ad tökéletes védelmet. Inkább egyfajta pluszként, előnyként érdemes rá tekinteni.

2022. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!