Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hosszútávú túránál milyen...

Hosszútávú túránál milyen tápkieg segíthet túllendülni a holtponton?

Figyelt kérdés
Kb. 35 kilométeres túrára készülök, rendszeresen túrázom (plusz súlyzós edzések is heti 3-4x, viszonylag jó kondiban vagyok), de ilyen távon nem voltam még. Kicsit félek, hogy nem fogom bírni. Mit lenne érdemes magammal vinni, amivel eseteg fel tudom magam dobni, ha úgy érzem, nem bírom? Kreatin? Vagy van valami jobb?
ápr. 29. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 20-25 km távokkal nincs gond (nem akarsz a végére meghalni) + rendszeresen edzel, akkor a 35 se fog problémát jelenteni. Folyadékot vigyél rendesen, gyorsan felszívódó szénhidrátot, ha bármi gond lenne, és mellé magnéziumot. sokat segít (csak ne ess vele túlzásba)
ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4-5 szőlőcukor
ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vigyél valami energiazselét, vagy italt.

35 km az nem túl sok. Ha rendszeresen túrázol és edzesz akkor menni fog könnyen.

ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szénhidrát és víz.
ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!