Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha intenzíven gyaloglok...

Ha intenzíven gyaloglok futópadon attól is tudok fogyni?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem el,előtte nem sportoltam.Eddig minden nap gyalogoltam intenzív tempóban 30-45 percet minden nap.Ez hatékony lehet?

2020. jún. 14. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Igen hatékony ez is :D
2020. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
40 perc utan kezd el egni a zsir, szoval legalabb 1 orat kellene gyalogolni.
2020. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 40perc után kezd égni a zsír, egy hatalmas bullshit...

Az élő szervezetben folyamatosak az anabolikus és katabolikus folyamatok...

(Epítő, lebontó)...

Egyiket sem kell külön "beindítani"...

A napi kcal mérleg határozza meg, hogy fogysz e, vagy hízol... de valójában mikor hízol, akkor is bont is a szervezeted zsírt... pilusztán a másik oldalra billen a mérleg nyelve, így több megy a raktárba, mint ami kijön...

Amúgy igen, lehet ettől is fogyni, de mondok jobbat, nekem otthon van egy step padom, az olyan szép esős napokon mint a mai, azon fel-le lépkedve nézek meg 1-1 sorozatrészt, semmi hanggal nem zavarja a családot... max ha ropog a térded :D

2020. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Schützen válasza:
100%
Igen hatékony én minden nap 1 órát gyalogoltam gyorsabb tempóban és szinte olvadtak le a kilók! (diétát is tartottam melette)
2020. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!