Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak gyorsan?

Hogyan hízzak gyorsan?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 175 cm és 55 kiló. Rettentő vézna. Az osztálytársaim szinze mind gyúrnak, csirkét hoznak otthonról rizzsel, de én menzás vagyok, így azt a kosztot tudom enni. Itthon elkezdtem edzeni hogy ne CSAK zsír jöjjön rám, de az is jöhet csak legyek legalább 60 kiló. Kérlek segítsetek!

2022. jan. 6. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Több edzés, több kaja
2022. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyúrjál, mint az állat, s zabálj.
2022. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
És ez miért jó? 55 kiló és 60 kiló között kb. semmi különbség nem lesz. Ha izomban jönne fel 5 kiló, akkor lenne, de maximum zsírban fog, annak meg mi értelme? 16 évesen nyilván érthető, hogy a gyerek buta. Ebben a korban még én is csináltam olyan értelmetlen ökörségeket, hogy az hihetetlen. De hidd el, hogy amit írsz kedves kérdező, az cringe és céltalan.
2022. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!