Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eric Esch azaz Butterbean...

Eric Esch azaz Butterbean ütése volt olyan erős,mint Tysoné?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné,itt egy kis gyűjtemény a "fénykoráról"

Később már nem ment neki annyira meg kickboxban/mma sem volt nagy szám,de korai 2000'években profiboxban szerintem iszonyat jól nyomta,élettörténetét is ismerve én nagyon bírom. Kövér létére aprította az atletikus nehézsúlyúakat. Természetesen nem állítom h Tyson ellen lett volna esélye,de maga az ütőereje vetekedhetett vele szerintem.

[link]



#ütőerő #box #Butterbean #Eric Esch
2022. jan. 8. 04:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy nem voltak egy súlycsoportban Tysonnal. :)

Butterbean ellenfelei sosem voltak top boxolók. Igaz, hogy összehoztak neki az egyik szervezetnél egy világbajnoki címet, amit meg is védett többször, de mondjuk azt, hogy okosan volt menedzselve.

Minden néző elhitte, hogy bárki le tudja vágni ezt a zsírdisznót. De az atletikusabb ellenfelei kb. azon szinte voltak boxtudásban és iq-ban, mint Butterbean. Innentől kezdve pedig szinte csak a testtömeg számított.


Tyson iszonyatosan robbanékony volt és komoly ellenfeleket semmített meg a ringben.

2022. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért Butterbean sem volt lassú,maguk az ütései gyorsak voltak. Persze Tyson megverte volna,azt nem állítom,hogy nem,de maga az ütőerőre irányult a kérdés,mert elvileg Tysonnak volt a legnagyobb a box világában,szerintem viszont BB vetekedett vele e tekintetben. Izom meg mindkettőn spk vsn,csak Ericen elfedte a felesleg. Egy zsíros irodakukac nem ütne nagyot hiába nehéz. Lényeg,én bírtam Buttert pont azért,mert amolyan "tökéletlen" emberként érvényesült.
2022. jan. 9. 22:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg rettenetesen jó volt az ütésállósága is,bírta ha kapott,nem is kicsit,ezzel ellensúlyozva az atletikusság hiányát.
2022. jan. 9. 22:06
 4/5 A kérdező kommentje:
*sok van
2022. jan. 9. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy jól felismerhető fazon volt, tehát el lehett adni.

Tény, hogy az a vastag zsírréteg védte az ütésektől.

De - ha már Tysonhoz akarod hasonlítani - akkor nézd meg Larry Holmes elleni mérkőzésüket. Tyson 4 menetben elintézte, Butterbean pedig a 14 évvel később, 52 éves Holmest pontozással sem tudta legyőzni.

Ő volt az egyetlen komoly ellenfele. Nem véletlen, hogy akkor hozták össze meccset, amikor Holkmes már nagyon messze volt legjobb formájától.

Véletlenszerűen megnéztem pár ellenfelét:

W-L

9-22

0-1

7-18

0-5


Tehát nagyon csalóka az ő produkciója. Ovisokat én is kicsapnék könnyedén. Alig volt olyan ellenfele aki 10 meccsel a háta mögött pozitív mérleggel rendelkezett volna. McNeeley mérlege nagyon szép, egyikük ellen sem élte túl az első menetet és ő kikapott szinte mindekitől, aki egy kicsit tudott boxolni.

2022. jan. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!