Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves fiú vagyok és heti 4x...

17 éves fiú vagyok és heti 4x járok konditerembe 187 cm és 90kg vagyok. Hogyan és mennyit edzek, hogy olyan testem legyen mint Eric Bana a trójából?

Figyelt kérdés

Na jó ez így elég hülyén hangzik bevallom de amikor megláttam a testét én is ilyet akartam mert nagyon jó felépítésű izmos ember.Mindig iszok edzés után fehérjét nincs valaki akinek van egy jó edzés terve rá?Mell,hát,bicepsz,tricepsz,váll ezeket mind csinálom ahogy kell csak meddig csináljam ,hogy és ebben kérnék segítséget mert én sajnos elég laikus vagyok ebben a témában.Itt a mellékelt link ahogy szeretnék kinézni [link]

Előre is köszönöm a hasznos és értelmes válaszokat!?



2015. nov. 3. 11:37
1 2
 1/13 Osynho ***** válasza:

Has, láb edzés? Mondjuk a képen nem látszik Eric Bana lába, gondolom ezért is hanyagolod...


Étrend?


Szerintem itt ne várd el senkitől, hogy egy regényt írjon, a feltett kérdésedre könyvek születtek. Ráadásul sok tekintetben ez a sport egyénfüggő, ami másnak bevált, neked egyáltalán nem biztos, hogy olyan hatékony lesz.


Keress rá az alapismeretekre és a sárga kapszulára kezdésnek.

2015. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lábra nem kell edzek mert mellette focizok nem azért hanyagolom hasra is szoktam,sárga pirulák?Nem várom senkitől ,hogy regényt írok csak egy két kérdést kérdeztem volna mennyi idő stb miből mennyit mennyi súllyal.
2015. nov. 3. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen kérdéseket.

Mindenki utálja az ilyen kérdéseket.

2015. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy focizol nem jelent semmit, minél erősebb a lábad, annál robbanékonyabb is a focidban is sokkal jobban járnál, sokkal jobb sprinteket le tudnál nyomni, könnyebben manőverezel minél erősebb a lábad...
2015. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Osynho ***** válasza:

2003 óta vagyok igazolt játékos, az első láb ezdésem után 2 napig menni alig bírtam, 4-5 napig tartott a brutál izomláz. Ennyit számít a foci...


Sárga kapszula-- google


"Nem várom senkitől ,hogy regényt írok csak egy két kérdést kérdeztem volna mennyi idő stb miből mennyit mennyi súllyal."


A két kérdésedre adható korrekt válasz egy regény terjedelmű. Mint írtam korábban, nincs olyan fix adat, hogy X súllyal csinálsz X gyakorlatot X ideig és akkor Eric Bana leszel. A táplálkozás pedig fontosabb, mint maga az edzés, erről mégsem írtál túl sokat.

2015. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Este 6 után nem eszek, minimalizáltam a szén-hidrát bevitelt,rengeteg húst FEHÉR húst eszek hal,csirke + rizs, cukros üdítőket nem iszok csak vizet.
2015. nov. 3. 12:52
 7/13 Osynho ***** válasza:
Miért nem eszel este 6 után? 8kor alszol?
2015. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Osynho ***** válasza:
Valamivel konkrétabb értékek kellenek. Miért minimalizáltad a szénhidrát bevitelt? Zsírral pótolod a kiesett kalóriamennyiséget? Ahhoz, hogy izmosodj, sokat kell enni.
2015. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem 8-kor alszom.A szén-hidrát által kiesett kalóriamennyiséget fehérjével pótlom meg táplálék kiegészítőket is szedek ,hogy a B vitaminokat pótoljam.
2015. nov. 3. 12:56
 10/13 Osynho ***** válasza:
100%

Felesleges ennyi fehérjét enned. Nagyon max 2g/tskg elég.


A 6 után nem evés baromság, ha meg izmosodni szeretnél, kb érthetetlen.

2015. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!