Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki tapasztaltabb,edzés...

Aki tapasztaltabb,edzés mellet e cigarettával lehet ugyan úgy izmot építeni?sajnos rá szoktam és mellett eddzek rendszeresen,eddig semmi baj nincs.nem tudom hogy erszukito hatása van e

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen aki segít,és nem azt mondja hogy szokj le meg ilyenek

2022. jan. 14. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Arginin értágító, cigi érszűkítő. Sakk-matt, ott vagy ahol eredetileg. Cigi után tolj le egy adag arginint.
2022. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem így működik ez a biológia dolog, mint ahogy azt az 1. kommentelő leírja. De szépe lenne a világ, ha egy elszívott cigi után benyomnánk egy arginin tabit, aztán ki is lenne egyenlítve az érrendszerünk számlája. Ezt a baromságot. Lehet, hogy csak trollkodot, viszont károsnak káros a hozzászólása.

Az arginin ráadásul minden teljesértékű fehérjében megtalálható, szóval ennyi erővel ha nem vagy vegán, hanem rendszeresen fogyasztasz húst, akkor az 1. kommentelő ökörsége szerint egy húsevő ember érrendszerére nem lenne hatással a cigaretta. Sok okos...

Kérdező, attól még tudsz izmot építeni, mert cigizel. Ha progresszív az edzésed, stimmelnek a kalóriák és a makrotápanyagok, továbbá regenerálódsz eleget, akkor fejlődni fog az izmod. Nyilván naturálban nem lesz belőled Phil Heath, de ezt szerintem te is tudod.

Az már más kérdés, hogy dohányzás nem fog segíteni abban, hogy bírd a súlyzós edzést, pláne a kardiót. Arról nem is beszélve, hogy most fiatal korodban lehet jobban számít neked a kerek bicepsz, mint az egészség, de eltelik pár év és ez majd nem így lesz. Soha az életben nem lesz olyan kerek a bicepszed, mint amennyire megéri feláldozni az egészségedet. A cigi a világ legszarabb, legfeleslegesebb cuccainak egyike. Még az alkoholtól is szarabb, mert az alkoholtól legalább be tudsz rúgni. A cigitől csak hosszútávon megbetegedni.

Kardiózz sokat a súlyzózás mellett, táplálkozz kiegyensúlyozottan, aludj eleget, nyújts, mobilizálj, hengerezz és próbáld meg abbahagyni a cigit, mert nem menő, hanem ciki.

2022. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2

Nyilván csak trollkodtam, szimplán hülye kérdésre hülye választ adtam, meg ahogy láttam szerettek az argininnel trollkodni


Valahogy sosem tudtam komolyan venni amikor valaki azt kérdezgeti, hogy edzés mellett a cigi, vagy a 3 naponta kavicsra ivás káros e az izomzatra nézve.

2022. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben túlreagáltam, ne haragudj. Csak ja, sok itt az élettelen troll, aki argininnel és Borszéki Péterrel trollkodik egész nap. Nehéz jól reagálni egy ilyen fórumon.

És amúgy igen, én se tudom komolyan venni az ilyen kérdéseket. Szimplán betudom annak, hogy a kérdező még nincs abban a korban, amikor még képes felfogni azt, hogy a konditerem egy századrangú dolog az ember életében. A szó szoros értelmében nem is sport, csak egy kis mozgásos időtöltés. Az meg, hogy senki szájába nem való cigaretta, nemhogy még egy sportoló szájába, az számomra evidencia. Ezek szerint neked is. Szomorú, hogy valakinek nem.

2022. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még le is írod, hogy "sajnos rászoktam"... akkor tök őszintén a fa$£nak nem szoksz le?...
2022. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt szerintem az a baj, hogy aki tapasztaltabb, az komolyan veszi a testépítést - ami nem arról szól hogy lemegyek bicepszezgetni hanem az egészséges életmódról, így a cigizés is elmarad. De majd biztos jön valami nagy gyúrós láncdohányos és segít.
2022. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell arginin, mikor az alkohol is értágító!

;)

2022. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!