Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a cigányok...

Miért van az hogy a cigányok izmosabbak az átlagnál?

Figyelt kérdés
Nem, nem a nagy dagadt cigányokra gondolok.
2010. szept. 8. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

1. Szerintem nem izmosabbak az átlagnál átlagosan, mert nagyon sok köztük az alkoholista vagy egyszerűen lepunnyadt.


2. Viszont az izomagyú is több köztük, mert így próbálnak csoporton belül és kívül érvényesülni.

2010. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 clint ***** válasza:
20%

nem izmosabbak, csak dagadtabbak amúgy.

Ha lemész egy kondiba szinte nincs is roma.

2010. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Én egyszer beosztottam a cigányokat úgy magamban! (nem vagyok fajgyűlölő mert tisztában vagyok vele hogy teljesen normálisak is vannak köztük)

Van a kis cigány a baba, az még ártatlan a nagyobbak a parkolókban kéregetnek a még nagyobbak (10/25-30) lopnak, az idősebbek pedig az utcán kéregetnek! a nők pedig végig a nagyobb méreteket keresik (fax)

Na és ebből következik hogy a cigányok nem erősek csaupán soványak és az a kis izom (csont és bőr) látszik rajtuk! amire sokan azt hiszik hogy izom! Kivétel van!

A cigányok nem lopnak! Lehet hogy lopnak de ugyanúgy lop a magyar ember is vagy akár melyik!

Lehet hogy törölve lesz a válasz mert azt hiszitek rasszista de nem!

2010. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

persze persze a cigány aki nem bűnözésből él.hö szép kis mese.ezt komolyan gondolod?ébredj fel.persze biztos van 2-3 a 600ezerből...

izmosak?én konditerembe még nem láttam cigányt.

nem izmosak csak többen támadnak egyre.de 10et simán lerendezek ha vna nálam egy baseball ütő vagy vmi.

2010. szept. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 clint ***** válasza:
100%

egyszerüen a semmittevésben dagadnak a sok kajától, híznak.

Van amelyik otthon gyurogat és ez a háj nagyrészt olyan helyekre megy ami izomnak tűnik. Regenerálódni meg van ideje mível nem dolgozik:D Konditerembe nem járnak.

Ja és ha egy doboz doppingszert elé raksz, hogy ettől izmos leszel, az képes bekapkodni az egészet:D

2010. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
00:23 te aztán fajgyűlölő vagy!
2010. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig k*rvára igaza van
2010. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:23:

Én olyan helyen élek, ahol nincs sok cigány. Akik mégis azok voltak, mind azokat az értékeket követték, amelyben benne éltek. Így a lakótelepi lezüllött családból származó cigány ugyanúgy viselkedett mint a többi lakótelepi suttyó, verekedett, lopott, drogozott, míg a normális környezetben élő volt osztálytársam ma szakácsként dolgozik, pedig ő is cigány. Egyébként a 2-3 a 600 ezerből baromság, mert pl. mikor cigányokkal teli kisvárosba mentem, ott a boltos, a pincér, a szakács, stb. mind-mind cigány volt. Persze, valóban többségük nem dolgozik, de ez nem faji eredet, hanem mert ezt látják otthon. Annak a polgármesternek volt igaza, aki szerint ne kapjon segélyt, aki nem végez közmunkát. És az a segély legyen max. a minimálbér fele, hogy motiválva legyenek a munkakeresésre. A lopást és a feketemunkát meg keményebben kellene büntetni!

2010. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

00:23 vok

igen rasszista vagyok de ha a cigányok olyan rendes emberek lennének akkor ugy is kezelnék őket.okkal utálja őket 10ből 9 magyar.

előfordult már velem hogy egy fárasztó nap után mentem haza a melóból erre egyszer csak odajön hozzám 3 ilyen r*hadék és az egyik belém rug egyet aztán elkezdenek röhögni.mind3nak bevertem a pofáját. ezelött is utáltam őket azóta ha meglátok egyet nincs ember aki visszatartana attól hogy beverjek neki egyet.nem egyszer kötöttek már belém helyre kell rakni őket.

én senkit nem utálok ok nélkül de pár kivétel miatt nem lehet naivan mindet alapból rendes embernek hinni.

amugy ahol én lakom ott nincs egy sem.aktivan dolgozom a tiszta fehér közösség megtartásáért a környéken.

alapitsanak saját településeket maguknak aztán éljenek ott mi meg néha bedobunk nekik egy kis zyklon b gázt.

2010. szept. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Én vagyok aki azt mondta rasszista vagy! Ma éjjel a testvéremnek a városközpontban el lopták a motorját! Lehet hogy cigány volt de lehet hogy nem! Én magyar vagyok de Vajdaságban élek! Engem mindenki utál de én nem utálhatok senkit! Nem szeretnek a szerbek sem és a cigányok sem de a 2 bírja egymást! DE vannak kivételek! Méghozzá nagyon is rendesek! Van aki nem akarja azt állítani hogy cigány! pedig az!
2010. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!