Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Növekedés közben megjelent...

Növekedés közben megjelent striák súlyosbodhatnak?

Figyelt kérdés

Hirtelen növés miatt a hátam alján, valamint a combomon jelentek meg striák, amelyek vízszintesen terülnek el (viszonylag sok). Ezek edzés során tovább nyúlhatnak, vagy maradnak ilyenek? Egyébként ectomorph vagyok, úgyhogy nem valószínű, hogy elképesztő tempóban szedjek fel kilókat.

kb. 3 év alatt nőttem ~30 cm-t



2022. jan. 19. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ezek a kismamáknál szoktak előjönni, ezt terhességi csíkoknak is nevezik. Viszonylag vékony lila színű csíkok párhuzamosan egymás alatt. A patikában, esetleg drogériában (inkább patika) lehet kapni erre krémet, naponta 1-2x kend be ahol van ilyen és idővel elmúlik. Nem kell nagyon megilyedni, a gyógyszerész szerint ma már több férfi vesz ilyen krémet, mint nő, akiknek eredetileg szánták.
2022. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!