Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés: melyik bővíthet...

Otthoni edzés: melyik bővíthető súlyzókészletet ajánlanátok (súlyzórúddal)?

Figyelt kérdés

És kb hány kilóig bővíthető van nektek?

Nagyobb súllyal is szeretnék edzeni így min. 60 kg-ig bővíthetőt nézek.


Köszi előre is!



2022. jan. 26. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy jól értem a kérdést. :)

Én dechatlonos cuccokat használok itthonra a relatív olcsósága miatt, bár pont a héten megszorozták 1,5-tel a súlytárcsáik árát, ráadásul úgy kell vadászni, mert újjabban küszködnek némi ellátási zavarral ezen a téren (már-már nevetségesen amatőrnek tűnnek ilyenkor)

A másik furcsaság, hogy 28-as a tárcsák furatátmérője, így 30-31-es rúdra nem lehet feltenni.

Hogy az egykezes rúdjuk mit szólna 60kg-hoz (egyáltalán, hogy teszel rá annyit), azt nem tudom, de a francia- és a fekvenyomórúdjaik ennyit simán bírnak.

2022. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)


[link]


Amúgy ilyesmit néztem, de ez is 50 kg max

2022. jan. 26. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, olyat vegyél sztem, ami bővíthető, mert 50kg-ot gyorsan kinősz.

Arra számíts, hogy némi beruházást igényel egy otthoni "konditerem": fekpad, rudak, súlyok, ez az első időben 100-150e Ft körül is alakulhat (sőt), minden héten érzed, hogy már kevés, ami van.

Érdemes a használtak közt is szétnézni, FB-Marketplace-en vannak egész jó dolgok.

2022. jan. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 27. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!