Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most szeretnék elkezdeni...

Most szeretnék elkezdeni kondiba járni. Milyen tippeket adnál egy kezdő kondisnak? + Mit tanácsolsz, ha félek bemenni mert nem akarok ismerősökkel találkozni?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy tényleg parázok attól, hogy találkozok ott vkivel... Passz, egyébként nem tudom miért, de nem szeretném, ha ismerősök tudnák, hogy eljárok. Erre nyilván nem lehet tippet adni, hiszen nem én döntöm el ki megy be aznap a konditerembe, viszont, ha neked is már megfordult ez a hülye gondolat a fejedben, és tudsz vmi segítő/értékelhető inspirációt adni ennek leküzdésére, akkor azt várom szeretettel.

2022. febr. 19. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Például megkérdezed az ismerőseidet hogy hova járnak mert jó helyet keresel.

Aztàn ha zavarna az összefutàs lehetősége akkor nem jársz oda hanem egy olyan helyet keresel ahova egyikük se jár és problem solved

2022. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj 1 napit ha nem látsz ismerőst maradj. Ha látsz akkor is maradhatsz, próbálj meg más időpontba menni. Ne fossal :D

Tippek : sok fehérjét vigyél be, igyál sokat (víz), figyelj a kalóriákra, kevesebb súly de szabályos gyakorlat, megfelelő alvás (7-8) óra . Push pull leg edzés tervet követem, ha gondolod nézz utána mi egészen ez :)

2022. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megoldás:

[link]

2022. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont nem érdekel senkit az edzőteremben hkgy ki van még ott és mit csinál.

Ha látsz ismerőst, köszönsz és tovább mész

Ahhoz hogy ezt a félelmed leküzdd, az első 2 edzésen kell túlesned

2022. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!