Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a könnyített...

Hogyan lehet a könnyített ülésnél kengyel nélkül megtartani a combunkkal a ló oldalát? Hogyan lehet kengyel nélkül a tanügetést is megcsinálni?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok én ezt megcsinálni.

Mivel fejleszthetem az combizmaimat arra, hogy ezek menjenek nekem?

Lovagláson kívül, mert csak hetente 1x járok el.



2022. febr. 26. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

hát én tavaly előtt kezdtem lovagolni, férfi vagyok és 3 hónap után már ment. Mondjuk én előtte kondiztam, de nem lábaztam sokat persze, nekem is voltak jó izomlázaim lovaglás után :)

Kondiba járhatnál mellette heti 2-3x lábazni főként akkor és combközelítő és combtávolító (csúfnevén: szülő gépek) használatát kéne főként tolnod, hogy erősödjön az, amivel "rá tudsz fogni" a lóra.

ha nincs időd kondizni, akkor otthon a "kutyapisilés" meg hasonló tesiórás gyakorlatok segíthetnek plusz költség nélkül. Minden reggel meg este tolj egy kicsit, és erősödni fog. Súlyt is lehet alkalmazni, vagy gumiszalagot. Meg ilyen tárogatós feladatokat nézz neten csajoktól, biztos h van fent csomó, főleg ha angolul keresel.

2022. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!