Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen szert használhat a...

Milyen szert használhat a húgom ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés

A húgom messzebb lakik tőlem, nagyjából negyedévente látom. Az utóbbi 1 évben rémisztő változáson ment keresztül. Tudom, hogy 1 éve egy olyan fickóval él együtt, akivel konditerembe járnak edzeni. Viszont a húgom, aki 48 kiló volt, csinos, bájos arcú, most vastag, csontos, durva arcvonású, fiús alkatú, szálkás, de nem full izmos. Nagyon megdöbbentem, hogy 1 év alatt mi lett belőle...

Szerintetek mit szedhet, és milyen káros hatása van a szedése alatt, ill. ha abba hagyja? Volt egy vetélése, esetleg ennek köszönhető? Lehet-e könnyen terhes?


2010. szept. 13. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi károsat nem szed,sőt ahogy leírtad baromi jól nézhet ki.

Egyszerűen diétával,edzéssel lecsökkentette a testzsír%át és jól tette.

2010. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Húú, vmit rosszul vázolhattam. Tényleg szörnyen néz ki szegény...
2010. szept. 13. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Testépítő oldalról linkelj egy hasonlót,mert így nem bírom elképzelni akkor.

Olyan,mint egy fitnesz versenyző?Vagy olyan,mint egy lepukkant drogos?Mert az utóbbiak is le tudnak szálkásodni.

2010. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyen az arca: ráncos, durva vonások: oldal legalja...

[link]


Nem mondom, hogy a testével gond van, csak drasztikus a változás, és nem igazán tetszik. Amikor náluk voltunk, láttam ilyen nagy dobozos porokat a szekrényen, de nem foglalkoztam vele. Inkább az érdekel, milyen hatással lesz az elhagyása, milyen összefüggésben van terhességgel...? Szerinted?

2010. szept. 14. 05:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor az a helyzet amit először írtam.Csökkentette a testzsírt.

Bár a linken lévő nő,már szteroidokat is szed,ennek köszönhető a nőhöz képest jelentős izomtömeg és a megmélyült hang.

A poroktól meg ne tarts!Az egészséges táplálkozás tartozékai.Ugyanolyan kaja,mint amit megeszel,csak azokat iszod.

Uh továbbra is jó csaj lehet:).

2010. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elhagyása semmilyen tünettel nem jár,mert nem gyógyszer.

A terhességnek sem látom akadályát,mert az egészségi állapota ilyen kondícióval az átlag nő 5xöse.

És mivel ilyen tudatos és ismeri testét a táplálkozást,szülés alatt nem tehenesedik el,sőt rövid idő alatt visszanyeri az alakját.És maga a terhesség is könnyebb általában egy sportolónak.

De nézd meg pl Rubint Rékát!Neki is nagyon alacsony a testzsírja és 2 gyerekes anya,kockás hassal.

Na de most ki akar annyira gyereket,a család,vagy ő?Ezt alapból nem vágom:).

2010. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én mint testvére, féltem őt. Ennyi az egész. Úgysem szólnék, hogy nem tetszik, amit látok, mert semmi közöm hozzá. Lehet, h jó nő, bár a férjemnek kifejezetten idegen ez a fajta nőiesség. Ízlések és pofonok. :)

Remélem, tényleg nem szed szteroidokat, kifejezetten ez érdekelt volna. Egyébként 35 éves. Aki pedig korán szül (pl. Rubint Réka), sokkal hamarabb visszanyeri az alakját. A huginak pedig még nincs gyereke, bár a családban nem emlékszem "tehén"-re. :))

Kösz szépen, egyébként! :)

2010. szept. 15. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha így már értem:).Láttam testépítő nőket szálkásítás alatt és bizony 35 évesen,már tényleg nagyon ráncos lesz a fejük,simán 10 évvel öregebbnek is kinéznek.Azt hittem fiatal lányról van szó.De ez az állapot 1-2 hónapig tart csak,amíg versenyre készülnek,utána visszanyerik a nőies arcukat,ahogy nő a testzsír.A linken is amit beraktál,az az állapot kb 1-2 hétig tartható verseny előtt.

Az eltehenesedést:),meg arra értettem,amikor 30-35 kilót is felszed valaki terhesség alatt.A fogyi kategória tele van vele.

2010. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!