Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Havi 10 ezer forint sportolásr...

Havi 10 ezer forint sportolásra sok?

Figyelt kérdés

Szeretnék járni néptáncolni, viszont 2000ft/alkalom.

Kicsit sokallom, azonban már dolgozom és úgy érzem muszály kikapcsolnom az agyamat, mert sokszor haza viszem a munkastresszt.:/

215 ezret keresek és párom is sokallja kicsit, de szerintem kifutja ennyi a fizetésemből.

Nincs semmi amire költenék. Nem járok fodrászhoz, körmöshöz, műszempilláshoz, kozmetikushoz. Nem mintha az bűn lenne, aki jár. Csak azért írom, mert hogy szerintem ennyit megengedhetnék magamnak.

Párom kicsivel többet keres amúgy, mint én. Félre szoktunk tudni tenni, elvagyunk a fizetésünkkel.



2022. márc. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nyilván többtényezős a dolog, például mennyit keres az ember, amit te is írtál, hogy milyen dolgokat vesz igénybe stb. DE! A mai világban 10.000 forint annyira jelentéktelen összeg, hogy többszöröse elmegy olyan dolgokra, amik igazából még feleennyire sem jótékonyak. Szóval valaki hüledezik, hogy 10.000 sok néptáncra 1 hónapban, de 10.000 Netflixre, Youtube musicra és Hbo go-ra meg nem sok nekik...


Abszolút nem sok, még a duplája sem. Elmész egy konditerembe, pont ennyi kb. a havi bérlet. Vagy elmész akármilyen más edzésre (foci, box, akármi), ott sem jössz ki olcsóbban. Tekintve, hogy ha holnaptól 10.000 forinttal kevesebbet keresnél akkor sem dőlne össze a világ és kijönnél a fizetésedből, nem gondolom hogy ez a 10.000 forint fog problémát okozni neked. Ennyit pedig nyugodtan költhetsz magadra, ha ezt szeretnéd csinálni.

2022. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom!😊😊😊
2022. márc. 13. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

A 10.000 nem sok, de az azt jelenti, hogy csak heti 1 alkalommal mész, az sportnak elég kevés. Ha 2-3-szor elmész, az meg már 20-30.000. Ha kikapcsolódásnak fogod fel, meg persze azért a mozgás is benne van, akkor sem sok ha 10.000 Ft-ot magadra költesz. Azért még azért jöhetnek hozzá költségek. Én pl járok edzésre, a havi bérletem 16.000 (12szer megyek) Plusz edzőcipő, ruha, utazás versenyre, egy-két közös program. Évente a bérleteken kívül még 150-200ezret költök erre.

Ezen kívül járok úszni, túrázni, hegyet mászni, biciklizni amik szintén sportok, szóval összességében sportra havi szintre bontva 70-80 ezret költök és így számszerűsítve sok, de nem gondolom, hogy feleslegesen sokat költök ezekre. Ezt csak azért írtam, ha ez megnyugtat, a havi 10.000 minimális kiadás.

2022. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy komolyabb kondiba 16 ezer a berlet.. ez alapjan nem sok. Foleg h az elet arra van h jolerezd magad es a mozgas az egeszsegedet is szolgalja.. en ilyenre nem sajnalom a penzt
2022. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnálom, hogy csak heti 1x van, de legalább olyan időben, hogy el tudok menni és nem ütközik a munkámmal. :)
2022. márc. 14. 21:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2022. márc. 14. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Majdnem annyi mint kondiberlet.

Nem sok!

2022. márc. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!