Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A lenti képen látható kondigép...

A lenti képen látható kondigép hasznos lehet otthoni mozgáshoz?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 19. 19:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a gép, de nagyon hasonló. 47 éves vagyok és szeretnék otthon edzegetni. Fekvőtámaszozni fuggeszkedni szoktam.
2022. márc. 19. 19:19
 2/10 A kérdező kommentje:
2022. márc. 19. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A semmihez képest nagyon hasznos, eléggé jó gép szerintem.
2022. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt jó olvasni. Néztem régebbi kérdéseket, de nem sok jót olvastam az otthoni gépekről. Bár képet nem láttam.
2022. márc. 19. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretek otthon edzeni. Szimpatikus gép. Nekem egykezes, kétkezes súlyzóim vannak, fekvenyomó pad, okosba megoldott kábeles lehúzó meg ilyesmik.

Számomra szimpatikus az otthoni edzés, mert nyugodtabb a környezet, jobban tudok magamra figyelni. Valahogy számomra kellemetlen a konditerem. Nyilván esetleg árba jobban megérné. Ha veszel 10 kiló súlyt az is kb 10ezer forint. Az már majdnem 2 havi bérlet ára és akkor nem csak 10 kilót mozgathatsz meg, hanem rendelkezésre áll egy csomó gép és egyéb pozitív dolgok. De számomra kényelmetlenebb. Nem tudok úgy konditeremben fejlődni mint otthon. Aránylag költségesebb így, de nekem megéri. Valamint még majd a gyerekemnek is jó lesz, a súly nem romlik meg.

2022. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó lesz. Nekem is ilyen van, csak vastagabb a keret. Mindent le tudsz edzeni.

Nekem ez van, féláron vettem használtan, kiváló állapotban. :)

[link]

2022. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez már komolyabb gép.
2022. márc. 19. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, de csak azert mert robosztusabb, mert vastagabbak a részei.

Egy "kisebb" gépen is biztos, hogy le tudsz edzeni.

Persze a terem a legjobb, évekig jártam, de ez a vírusos csimbumcirkusz betett.

Elegem lett a bezárásokból, hogy mennyi pénzbe (magánorvosok, labor) került a versenyengedély, meg a várakozás a sportorvosra.

Van itthon még a terembe járás előttről kézisúlyzó készlet, fekpad. Így aztán tökéletes az én kis női, hobbi szintemhez, de a család is használja.

2022. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Huh. Hát meggyőztél. Bár én nem versenyre készülök, csak a vénülő porhüvelyemet szeretném karban tartani, meg fogom venni ezt a gépet. Neked pedig minden jót és sok sikert kívánok.
2022. márc. 19. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó

Nekem olyan van aminek a padját is le lehet dönteni és fekvenyomó padként is használható .

Emellé még egy kétkezes rúd , néhány tárcsa , szerelhető egykezesek , és gyakorlatilag bármit le tudsz edzeni.

2022. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!