Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kettlebell férfias sport?

A kettlebell férfias sport?

Figyelt kérdés
Nőként ti csinálnátok?

2022. márc. 23. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A kettlebellnek van neme? Nem is tudtam. 2022-ben amúgy hogy tudtok kiírni ilyen kérdést komoly szándékkal? Trollkodásból oké, de komoly szándékkal hogyan?

Ha elmész egy átlagos kettlebell edzésre, akkor ott kb. ugyanannyi férfi lesz, mint nő. Akkor most nőies vagy férfias a kettlebell? Vagy transznemű?

2022. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Cicanaciban lóbálnak ilyen kis súlyokat, szerinted az mi?

Komoly ember nem megy olyan terembe, ahol 100 kg alatt guggolnak.

2022. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

#2

Azért van pár olyan kettlebell gyakorlat amiénél megnéznélek.

Én nemrég kezdtem el ezt az edzést is súlyzós mellett. Azóta jobban haladok minden edzésben. Teljesen máshogy mozgat át. Tényleg valami brutál fejlődést tud hozni az, hogy ilyen speckóbb gyakorlatokat csinálsz egy fix súlyal. Pár hete 15kilóval karoztam, most a 25öt is keveslem és nem ez a konditermi rángatós fajta, hanem rendesen megy az edzés. Minden téren jelentős fejlődést érzek.

Hiába emelgetem a súlyzót az nem hoz ilyen ugrás szerű fejlődést. Talán legközelebb ha mész kondiba akkor próbáld ki, hogy egy 48 kilóssal nyomsz válból, vagy azzal csinálsz bármilyen gyakorlatot. Persze csak azért mondom a 48ast, mert ugye te már nagyon kemény legény vagy.

2022. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
A kettlebell remek mozgásforma, ha jó edző tartja. Tök mindegy, hogy milyen nemiszerved van.
2022. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Tképpen a kettlebell szerintem nem is a szó szoros értelmében vett sport, mint ahogy a testépítést sem tartom annak. A testedzés egy módja.
2022. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem férfias, sok nő is csinálja.
2022. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Inkabb noies
2022. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Inkább egyik sem. Engedjétek már el ezt a baromságot. Hol éltek, 1952-ben?

A röplabda női sport, igaz? Ma már ugyanannyi férfi röplabda csapat létezik, mint női, és ugyanolyan sikeresek. Az erőemelés férfi sport, igaz? Az én erőemelő egyesületemben a tagok fele nő. Akkor most hogy van ez?

2022. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Nekem akkor se ferfias kicsit se. Inkabb a kuzdosportok (nem mind), testepites, amerikai foci, kosarlabda, extrem sportok. Kb ennyi. De kinek mi
2022. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

#9

Amerikai foci, mikor egy csapat fickó feszülős naciban ugrál egymásra??

(#2 logikája mentén)

Extrém sport pl az eresz mászás??

2022. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!