Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Idősen már fölösleges elkezden...

Idősen már fölösleges elkezdeni életmódot váltani meg edzeni?

Figyelt kérdés
36 vagyok már és le akarok fogyni de van már értelme ennyi idősen belekezdeni bármibe?

2022. márc. 28. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 35 évesen kezdtem.
2022. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

36 évesen már szerintem meg kéne tervezni a temetést is, annyira öreg vagy már...


De komolyra véve a szót szerintem bármilyen korba el lehet kezdeni edzeni és életmódot váltani, még 80 évesen is, persze nekik az edzés már nem ugyanaz mint nekünk.

Néha néha látok 60 körülieket is akik nekikezdtek kondizni és a hónapok során szépen fejlődtek ők is

2022. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem
2022. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

5.nek. Mivel életmódváltást és edzést írt a kérdező, ezért írtam, hogy nem késő 70 évesen sem, nemhogy 36 évesen. Az életmódváltás nagy részét teszi ki az egészséges táplálkozás. Sportnak meg felfogható egy gyorsabb séta is, amit azért sokan 70 évesen is el tudnak kezdeni.


Meg ha még úgy vesszük, hogy a 70 éves ember remélhetőleg él még 20 évet, akkor nagyon nem mindegy, hogy az a 20 év hogy fog eltelni, úgyhogy ezért nem késő akkor sem a váltás. Nyilván nem lesz akkor már senki sem élsportoló, sem az egészség fogalma, ha akkor kezdi az egészet, előtte meg csak a tv előtt feküdt és zabálta a chipset, de nem is ez volt a kérdés.

2022. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!