Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el? Szeretnék...

Hogyan kezdjem el? Szeretnék leadni 20 kg fölösleget, de nem igazán sportoltam előtte, néha-néha sétálok fél órácskát a kutyusommal, de ez bőven kevés. Szeretnék jobban törődni az egészségemmel, ehhez kérem tanácsotokat. *. *

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 11:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal, hogy 24 éves, 152 centi magas, 78 kg súlyú hölgyemény vagyok.
2018. ápr. 15. 11:55
 2/3 Viktorka26 válasza:
A legtisztább az azon túl ha az elhatározas mar meg van, hogy el mész a terembe kikéred egy személyiedző véleményét! Ő össze rakja neked a sorozatot és össze írja a kádat! Én is így kezdtem! 165cm rek és 137.5 kg val..... elhataroztam,el mentem, össze irta, azóta is járok! Fogytam63 kgt! Ennyi.. nincs varázslat! Kemény edzésterv és fiéza! Sok sikert
2018. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, alig várom, hogy látszódjon majd az eredmény az egészségemen =) A régi kalóriabomba csemegéimet lecseréltem gyümölcsre és zöldségre.
2018. ápr. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!