Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen trükkel vegyem rá...

Milyen trükkel vegyem rá magam a délutáni edzésre?

Figyelt kérdés

50-60 perces a gyakorlatsor, amit csinálok. Ezt szeretem csinálni, nem mást. Éhgyomorra, 5.00 és 6.00 között túl nagy stressz a szervezetemnek. Megfigyeltem, hogy 10.00 és 11.00 között esik a legjobban. Vagyis már van bennem táplálék (7.30-kor reggelizzek), és már bejáratódtak az izmaim. Viszont ebben az időszakban csak hétvégén tudom csinálni, hétköznap munka miatt nem. 16.00 körül érek haza, akkor még még volna a hajlandóság a testemben a mozgásra, viszont éhes vagyok. A munkahelyen 12.30-kor ebédelek.


A reggelt azért nem választanám, mert azt szeretném, ha a mozgás öröm volna számomra, nem stresszforrás.


Van ötletetek?



2022. ápr. 2. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Önfegyelemmel.
2022. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hazaérsz eszel, megfőzöl másnapra, beraksz egy mosást, addig ülepszik a kaja és utána edzel


no meg amit az első írt

2022. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Addigra elfáradok, és nem, nem ülepszik le addigra a kaja, bármilyen keveset is eszem. De köszönöm az ötletelést. Valószínűleg marad az 5.00-6.00.
2022. ápr. 2. 21:01
 4/7 anonim válasza:
100%

Én szoktam enni edzés előtt. Sose volt probléma.

Eleve nem eszem nagy adagokat, és az edzéshez legalább van energiám, tudom csinálni, sokkal jobban megy. Éhgyomorral edzenék, ott ájulnék el.

Én is kb.4 óra felé érek haza, 12kor ebédelek. Megeszem egy banánt, vagy protein szeletet, esetleg egy pohár zabot tejben áztatva. És go edzés.

2022. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 4-es. Épp azt tervezem, hogy hétfőn kipróbálom, hogy a munkahelyről elindulva iszom egy kávét és eszem egy banánt, és hazaérve azonnal nekilátok az edzésnek.
2022. ápr. 3. 05:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyel egy kicsit melobol hazafele es annyi 🤷‍♂️ te tudod mennyi ido kell neked... csak be tudod osztani magadnak
2022. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem is jó ha éhgyomorral mész. Nem lesz energiád, ráadásul edzés közben amúgy is leesik a vércukorszint, és ha nem eszel semmit előtte, elájulhatsz.

Nem kell beebédelni közvetlen előtte, de egy kis lassan felszívódó szénhidrát kell a szervezetnek.

2022. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!