Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék önvédelmet tanulni...

Hol tudnék önvédelmet tanulni akár kés ellen is?

Figyelt kérdés

Budapest XV.keruleteben elek, szóval nem Budán fellelhető lehetőségek jönnek kapóra. A XV, XIV, IV, kerulet elony.

A nyári szünet előtti hetekben kezdenek el járni



2022. ápr. 5. 14:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

De mire alternatíva? Nincs alternatíva. Nem értitek, hogy nem így működik a valóság? 🤣

Olvassátok vissza a 15. választ, aztán ha kell, akkor lapozzatok vissza az oldalon, és látni fogjátok, hogy ezt a téma már több mint tíz éve ki van beszélve, tisztázva van. Annyira vicces, hogy 2022-ben még ilyen cringe hülyeségeken kell rugózni.

2022. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Jenőkék!

Ahogy mondtam a tudás a hatalom.30 év utcai box van mögöttem.Reflexből mozdulok rá mindenre ami előttem van, legyen az keménykedő nyíregyi gyerök, vagy egy jó bula.

Nem kell ide rugkapálni, meg levegőt ütögetni.ott kell megnézni mennyit tudsz, lemész szombat este az egyik legkeményebb kocsmába és kérsz a pultnál keményen egy kört.

Ott majd elválik milyen férfi vagy.

Higgyétek el, lehet járni éveket boxolni, meg karatézni, ha mikor ott állsz előttem és ütsz a levegőbe egyet, és már látom azt a tízfajta ütéskombinációt, ahogy két ütésből a földre viszlek,ha szerencséd van.Mert ha beiszom eljátszadozom néha ilyen csávókkal, na akkor van pofonfamegrázás, ezerrel.

József 58F kőműves

2022. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%

Csak az a baj,hogy előttem lévők is megmondták!

Tökre mind1 hogy a személy 5 évig boxolt,vagy b személy táj-boxolt,utcán nincsen olyan törvény hogy most ne vegye elő "a" személy az jó kis paprika sprayt,"b" személy meg az kését..

Gyerekek,sport azért jó mert legalább kondiba vagy,nem azért mert "Zolika beszólt anyámra,és elkezdett fenyegetően fellépni ellenem"...

2022. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%
2022. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Thunderfairy ***** válasza:
57%

A következőkre lesz szükség a hatékony önvédelemhez:


1. Zürös helyek, például kocsmák, elkerűlése.

2. Tököt nőveszteni a lábbak közé és nem interneten érdeklődni.

3. A meggyőző képességeket fejleszteni.

4. Belesimulni a hétköznapi életbe és nem keménykedni.

5. Menj inkább turistának.


Az 5-dik pont saját tapasztalat. 5 éve turistáskodok egy egyesűletben. Már csak unalomból olvasom ezeket az önvédelmi dolgokat neten, mert nincs jobb dolgom, igen ezért. Ezzel az 5 év turistáskodással messze többet elértem mint a 12 év karatéval és a 10 év filmekből kivet mozgásokkal. Sokkal jobban járnál te is ha inkább turázgatnál valahól a nagyvílágban.

2022. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
igazából mesteren múlik, nem stíluson.
2022. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!