Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék önvédelmet tanulni...

Hol tudnék önvédelmet tanulni akár kés ellen is?

Figyelt kérdés

Budapest XV.keruleteben elek, szóval nem Budán fellelhető lehetőségek jönnek kapóra. A XV, XIV, IV, kerulet elony.

A nyári szünet előtti hetekben kezdenek el járni



2022. ápr. 5. 14:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

Ezek szerint még sulis vagy. Akkor megbocsátható, hogy ilyen ökörségek vonzanak, mert még a tipikus fiús fantázia-világban élsz.

Hol akarsz te önvédelmet tanulni, pláne kés ellen? Tényleg azt hiszed, hogy neked majd egy aranyos kis tornateremben Kovács Béla edzőmester sifu meg fogja tanítani a full reális, könnyen használható kés és vipera elleni utcai önvédelmet? Ne a sorozatokból, a filmekből és a YouTube videókból indulj ki, meg a konzoljátékokból.

Majd kinövöd, minden csávó ilyeneken kattog a te korodban. A para akkor van, ha valaki nem növö ki, és felnőtt korában is ilyen ökörségeket komolyan vesz.

2022. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Full hülyeség amit kérdezel...

Mert nem filmben.vagy gta 5-ben vagyunk ahol újra éleddel.

Mert aki késsel jár,lehetséges hogy használni tudja.

Mert valjuk be,aki támad,az könnyeben elbánnik..

Amúgy amit ajánlok hogy ghyúrd ki magad,legyél nagyobb darab (ha soványka vagy),és hordjál te is bicskát...főleg flipperest.

Önvédelem szempontjából milyen sporot ajánlok?

Tanulj meg kick-boxolni...

Nyilván ha metrón oda jön gazsi időt kérdezni,vagy piás józsi kötekedni akkor jobb odébb álnni,vagy ha zaklat akkor bekeményiteni,és oda tenni magadat és rá ordibálni..

Vagy ha ez se jön be,videózad le,vagy álljá elé és vágjál kattant fejet..

2022. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Lőtéren. Kés ellen nincs jobb, mint a pisztoly...na jó, a 12-es sörétes puska.
2022. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Mögöttem van egy kis küzdősport múlt.nem ilyen lemegyek a dojoba és a sifunál tanulgatok kicsit, majd rugdalózunk párat.Engem az élet tanított meg milyen keményen kell ütni, hogy kell a kés vipera ellen harcolni.Bekaptam pár sérülést, ami ezzel jár, mindig tanul az ember.De rutin az van mögöttem papesz!58 éves vagyok, rengeteg embert küldtem KO-val padlóra csücsülni,ismernek a környéken.Régebben én is biztonsági őr voltam, de beleuntam.Sajnos a pia fontos nekem, ezért meló után rendesen betőtünk a haverokkal, minden nap.Péntek szombat este mindig készülök, ilyenkor sok nyikhaj gyerök jön le szórakozni, sokan a . feles után nem tudják merre van az arra.Azt már a pultnál egy vállassal indítanak, mikor kérik a körvetkező sört.Volt már pár nyíregyi csávó lejött nyíradonyba szórakozni, mert szépek a lányok errefelé, pia meg olcsó.Aztán megtaláltak mindig valahogy.Mivel a piától annyira már nem látszódik az izom rajtam, de a technika megmaradt.Mikor mögnézöm magamnak ezeket a városi nyikhajokat, azt beszólnak fater mitnízőőő?

Olyankor hagyok nekik gondolkodási időt, majd bedarálom mindegyiket.Volt olyan aki keméynebb volt, kihívott az udvarra, pultos már tudja ezt nagyon szeretem, ilyenkor a téteket mindig nála lehet megrakni.Kicsit játszadozom mindig főleg ha látom hogy neki áll rúgkapálni, mert ő karatés,meg thai boxos.Aztán odamegyek, és BUMM BUMM fejbe, majd rárúgok párat oszt csuklik összefele mint a túlpakolt ruhás zsák.

József 58F

Kőműves, egykori harcművész

2022. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
pl. krav maga az Örsön. Nem ismerem, de ez elég gyakorlatias, amennyire tudom. [link]
2022. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Na a krav maga az első hely, amit el kell kerülni, ha valóban értékes dolgokra akarod költeni a pénzedet. A második a wing tsun, a harmadik pedig az összes többi kamu átverés.
2022. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
17%

6.-ra.


Tippelek!


kikbox - tájbox hatczos vagy.

2022. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 kovpet ***** válasza:
0%
6: Mi a gond a krav magával amúgy?
2022. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Egyik se vagyok, kedves 7-es! 10 éve nem foglalkozom küzdősportokkal. Előtte azonban 17 évig judóztam, de szerintem itt nem rólam van szó.

Én szimplán csak szánalmasnak és nevetségesnek tartom ezt az önvédelmi paranoiás bullshitet, azt meg pláne, ha laikus, kiskorú, naiv kérdezőknek (akik azt hiszik, hogy kés és egyéb fegyver ellen léteznek ténylegesen működő technikák a valóságban) néhány gyökér (aki ráadásul képben sincs az adott stílussal vagy egyesülettel) krav magát meg wing tsunt ajánl.

2022. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
mi a gond a krav magával? ez már kb. 2011-ben ki lett beszélve ezen az oldalon. ma már tényleg csak a nulla realitással rendelkező tökfejek hisznek a krav maga meg hasonlók baromságainak. lapozz vissza ezen az oldalon. több száz krav magás kérdést fogsz találni. ott le van írva minden.
2022. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!