Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8 és 9 éves átlagos fiúknak...

8 és 9 éves átlagos fiúknak miyen sportot érdemes kipróbálni? Bp. XV. ker. és környéke lenne ideális.

Figyelt kérdés
Az egyik "szeret" ping-pongozni, de nem igazán tud. A másik utálja a focit, de fülig ér a szája, ha focizunk kicsit. A dolgot nem könnyíti meg, hogy az anyjukkal élnek, aki nem túl lelkes, ha meghallja a "sport" szót. Természetesen én vinném őket focizni. Az iskolai szabadidős programokra nem lettek beiratva (semmilyenre).

2022. ápr. 6. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen a "miLyen" szót akartam használni...
2022. ápr. 6. 16:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Judo, birkózás, ökölvívás. Egyébként bármi. A sport pedig a legjobb dolog, amit az ember tehet a testével, főleg ha fiatalon kezdi, úgyhogy ne hagyd, hogy a lusta anyjuk ettől megfossza őket. Én küzdősport párti vagyok, mert az egyik legbiztonságosabb sportok, az egyik legtöbb sportértékkel. Legjobbak. Hab a tortán, hogy a mai világban sose baj, ha az ember tud bunyózni, mégha csak pusztakézzel is.
2022. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%

Karate. Maglódon tudok ajánlani, nagyon jó.

Mi Zuglóban lakunk, de ígyis megoldható.

Fiam 23 éves, 4 évesen kezdte, azóta is jár, már fekete öves.

Nagyon túlmozgó gyerek volt, nem bírt az energiájával, pedig jártunk úszni csecsemő korától.

A küzdősport lenyugtatta, és egy rendszert adott neki, emelett önfegyelmet. A sensei a lekével is sokat törődött, a második családja.

2022. ápr. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem is jót tenne a fiúknak, ha nem csak egymással küzdenének :-D

2022. ápr. 7. 06:24
 5/5 anonim válasza:
Vidd el birkózni, boxolni, vagy brazil jiu jitsuzni őket. Birkózástól olyan brutális teste lesz 5 6 év múlva, hogy nagyon hálás lesz, mert minden lány őt akarja majd. Sajnálom, hogy ilyen hülye anyjuk van. Küzdj értük, ne legyenek tunya barmok akik a gép előtt vesztegetik el az éveiket. Küzdj értük mindenképp, hogy sportolni járjanak!!!
2022. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!