Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 82kg-san mennyi lenne az...

82kg-san mennyi lenne az ideális bicepsz állva kétkezessel,ill. nyomás állva kétkezessel?

Figyelt kérdés
Szabályosan persze,csak normális válaszokat szeretnék,a ki ha én nem erő-janik kíméljenek.

2022. febr. 1. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
A testsúlyodból szerinted hogyan adjunk normális választ? Nem tudjuk, hogy hány éve edzel, milyen formában vagy, mennyi izom lehet rajtad, stb. Meg nincs olyan, hogy ideális. Van aki csak hobbiból csinálja, vannak a versenyzők, erőemelők, náluk jókora eltérés lehet. Én pl 78kg vagyok 3 éve edzek full hobbiból és 35-el csinálom a francia rudas bicepszet, a testzsírom meg 12% körül van. Most ha veszünk egy teljesen kezdő személyt, aki el van hízva neki 15 max 20kg a reális.
2022. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Figyelj,mikor súlyt emeltem,én a testsúly alapján megmondtam-megmondom,mi számít nagyon erősnek,mi az alap,mi a gyenge.Most vegyünk egy rendesen edző személyt,aki odafigyel a táplálkozásre,heti 3-4-szer edz,stb
2022. febr. 1. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Akkor nagyon ügyes vagy, mert ez közel sem csupán testúly kérdése és nem is lehet reálisan megmondani ennyi alapján. Viszont ha te megmondtad/ megmondod, akkor minek kérdezed itt? Hiszen tudnod kell a választ.
2022. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Értelmetlen kérdés.
2022. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagy képben súlyemelés terén ugye?De tényleg értelmetlen itt ilyesmit kérdezni.Pl kondiztam is,aki fekve kinyomta a súlya 1,5-szeresét,már erősnek számított.Vagy a saját súlyába belenyomott 5x8-at.
2022. febr. 1. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Itt te vagy az aki nincs képben, azért kérdezgetsz nonszensz baromságot.
2022. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt is eltávolíttattad?Nyilván nem olyan emberként teszem fel a kérdést,aki még életében nem sportolt.Hallottál a sinclair-ről?Na,ez megmondja testsúly/összetett arányában ki mennyire erős.Te óriási nagy broki
2022. febr. 1. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Napi "mennyivel illik mell-bicepszezni egy anyukájával élő, középkorú trollnak" kérdés?
2022. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem anyámmal élek,de te biztos.Ha azt írtam volna,hogy állva 46-ba kétkezes bicepsz 2-3 ismétléssel megy,azt fikáznád le.
2022. febr. 1. 12:45
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!