Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem sportolok...

Az baj, ha nem sportolok semmit? Átlagos testsúlyom van. Napi 10.000-et lépek. Nem szeretem a sportokat. Helyette az agyamat edzem. Fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj
2022. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi előírások és ajánlások alapján a napi 10 ezer lépés magában arra elég, hogy X százalékkal csökkentse annak az esélyét, hogy 40 éves korodban random megpusztulj szívinfarktusban.

Sport és érdemi mozgás nélkül nincsen egészség. Se mozgásszervi, se érrendszeri. Nyilván jobb a helyzet, mintha 10 ezer lépést se tennél naponta, vagy ha túlsúlyos lennél, de ez magában kevés.

2022. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az agynak is a mozgás a legjobb amúgy. A legjobb dolog, amit tehetsz a testeddel az az, hogy sportolsz.


De nekem nem baj, te dolgod, te életed, te egészséged.

2022. ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, legfeljebb idő előtt megdöglesz ^^ Nekünk nem fogsz hiányozni.
2022. ápr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha legalább az agyad valóban "edzett" lenne, akkor tisztában lennél azzal, hogy az aktív testmozgás nélkülözhetetlen eleme az egészséges életnek. Mivel ilyen alapvető dolgok nem tudatosultak még benned, kétlem, hofy legalább fejben toppon lennél.
2022. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, 60 évesen zörgő csontokkal 5 lépés után kifulladva fogsz kapkodni a gyógyszereidért, DE az agytornásztatás miatt emlékezni fogsz arra, hogy épp melyik bogyót kell bekapd.
2022. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!