Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten kettlebell edzésre...

Budapesten kettlebell edzésre hova érdemes járni?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és gyenge.

2022. ápr. 10. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a XI., meg a XIX. kerületben is, (meg persze köztük) szóval a lakhelyed környékén kellene keresni, ha nem akarsz 2 órát utazni.
2022. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos, XI. kerületi lakos vagyok.
2022. ápr. 10. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban RKC/StrongFirst instruktort keresnék, ha tényleg a hardstyle kettlebell érdekel, ők megtanítják az alapokat, felépítik a gyakorlatokat. Ha XI. kerület, akkor ilyen lehet az Erőmester nevű hely. Ha inkább funkcionális kettlebell, akkor sok opció van, pl. a Thor Gym, ok, de ez már nem csak kettlebell. Végül ha a versenysport része érdekel, akkor girja/girya edzés kell neked, ahol a hardstyle kettlebellel szemben nem a maximális feszítettség a lényeg, hanem az, hogy a lehető legtöbb ismétlés menjen adott idő alatt. Emiatt sokkal lágyabb, de egyben hatékonyabbak is a mozdulatok. De a látszat ellenére nem könnyebb! :) Zárójeles megjegyzés, ha erősödni akarsz elsősorban, akkor erőemelés - amit kiegészíthet a kettlebell. A kettlebell is erősít, nyilván, de ott azért az erőállóképesség is fókuszban van, illetve a szükséges korrekciók, a legtöbb embernek túl kötöttek az ízületei.
2022. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 Kösz a választ, sajnos eléggé korlátos az anyagi keretem, szóval egy "fizetett edzés" kb. a maximális szám.

Gondolom nem kell semmilyen speciális felszerelés sem, amit nekem kell vinnem.

2022. ápr. 13. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Csoportos edzésre járj, akkor egy havi, vagy 10 alkalmas bérlettel nem olyan drága. Felszerelés nem kell a kettlebellezéshez. 0 sarokmagasítású cipő az igazi, de az sem olyan nagy baj, ha az nincs.
2022. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is a csoportos edzés lesz a neked való. Én a KettleBell Dózist ajánlom neked, 16.000 a havi bérlet, ez heti 2 vagyis havi 8-10 edzést tartalmaz és kb. 43.000 a 3 havi. 3 hónapos szint képzéseik vannak, szóval kezdőtől-haladó és így tovább... Persze nem kötelező lejárni a 3 hónapot, vagy olyan hosszú bérletet venni, ha anyagilag nem engedheted meg vagy nem érsz rá, esetleg nem tetszik.
2022. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már járok utolsó, de azért kösz.
2022. jún. 12. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh, értem. Végül hova mentél?
2022. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bocs utolsó, Erőmester.

Egyébként el lehet érni azt a szintet, hogy a 80 kilós kettlebellt használjam? XD

2022. jún. 26. 17:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a helyety de úgy tűnik jó áraik vannak.

Uh, hát biztosan. Úgy tudom az USA-ban is van egy csavó aki custom-made 96 kg-s bellekkel nyomja.

De egyébként Pavel T. is elmondja, hogy ez nem erőemelés, nem a súly számít.

Egyenlőre dolgozz a technikán sokat.

2022. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!