Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Venni szeretnék egy görkorcsol...

Venni szeretnék egy görkorcsolyát. De nem tudom honnan kéne. Decathlonban néztem csak. Valaki tud segíteni, hogy ez jó-e vagy valami más kéne esetleg?

Figyelt kérdés

Férfi fitnesz görkorcsolya FIt500, piros

Ezt néztem eddig.



2022. ápr. 19. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
komolyan akarsz görkorcsolyázni, vagy csak ki akarod próbálni, és nem baj ha kidobtál rá valamennyi pénzt, de mégsem 30-50 ezret?
2022. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

adhattál volna linket, na mindegy


szóval ez oxelo, 30k-ért


[link]


hát nemtom...

2022. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Rollerblade, K2, Roces, Fila

tehát olyan gyártó akinek ez a fő profilja (Fila nem, de attól még elfogadható)


másik a műanyag sin is jó, nem kell alusin

és inkább softboot-ot vegyél (vagyis aminek nem kemény műanyag a cipő része. de igazábl ez is mindegy


a legfontosabb: mindenképpen próbáld fel! ne rendelj látatlanban. ha nyom, nyomni fog mindig, ez nem cipő hogy a lábadhoz idomuljon


fontos még, hogy védőőcuccot is vegyél, ezzel is kell számolni, minimum térd és kézvédő kell! sisak is hasznos, csak egyszer kell, de akkor nagyon.

2022. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt vannak pl jó k2-k


[link]

2022. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni?
2022. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!