Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasznos tippek kezdő deszkások...

Hasznos tippek kezdő deszkásoknak?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva fogok kapni egy gördeszkát, de nem igazán tudom, hogy hogyan is kéne elkezdenem.. Tippek, trükkök, bármi jöhet!

16/L



2022. ápr. 25. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg elesni, mielőtt trükközni kezdesz. Komolyan mondom, gyakorold az esést hogy a lehető legszerencsésebb pozícióba érkezz. Rengeteg youtube tutorial videó van kezdő deszkásoknak, olvass tippeket a neten. Kezdetnek tanulj meg gurulni, kanyarodni, amikor már van magabiztosságod a deszkán és sikerült megtalálnod az egyensúlyt, utána lehet elkezdeni trükköket tanulni, kickturn, hippie jump, ollie kezdésnek. De mire sikerül biztonságosan haladnod a deszkával az is 1-2 hét vagy több, úgyhogy a trükkök még ráérnek. Nézz videókat, hogy mi a helyes tartás.
2022. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Huhh. 10 evesen kezdtem, es nekem meg ugy is nehez volt h mellettem mondtak mit hogyan kell csinalni, de sikerult :D irj, es lehet tudok segiteni. 20f
2022. ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!