Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszka vagy görkori?

Gördeszka vagy görkori?

Figyelt kérdés
Melyikkel könnyebb, mármint melyiket lehet könnyebben megtanulni használni? És melyik olcsóbb, úgy márkától függetlenül, átlagban. Kutyasétához melyik alkalmasabb (mármint, hogy közben jön a kutyám mellettem). előre is köszi a válaszokat!
2010. szept. 16. 16:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerintem a görkori.
2010. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
f v. l? am meg sztema deszka mert imádom körizni nem szeretek de a kori jobban formálja az alakot ha lány vagy a kutya sétáltatást midn kettővel könnyen meglehet szokni:Dpussz14/L
2010. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszi :) Amúgy lány vagyok, és kéne is mit fogyni :D Na köszi, akkor már tudom mire gyűjtsek. Egyébként, még sose görkoriztam. xD Kezdőnek milyen árkategóriában érdemes választani?
2010. szept. 16. 16:26
 4/17 anonim válasza:
inkább a deszkát javasolnám de ahogy gondolod főleg kutya sétáltatáshoz;) XD
2010. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
bmx:P
2010. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Görkori :))
2010. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
bmx nem jó, ahhoz még nem elég gyors a kutyám xD ( labardor kölyök) Nagyon szeret sétálni, de nem tud még úgy igazán begyorsulni (még pici, 12 hetes), én viszont utálok csak úgy sétálni, gondoltam viszek bele valami kis izgit. :)
2010. szept. 16. 16:49
 8/17 anonim válasza:

én imáádok görkorizni meg azzal szerintem könnyebb sétálatni a kutyát

én azt választanám a helyedben:D

2010. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kutyasétáltatáshoz a deszka alkalmas, úgy, ha a hónod alatt viszed.


Ezt a két dolgot válaszd külön.

2010. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
mert miért is? A kutyának is jobb, ha jobban lefárad. Kevesebb az energiája mikor hazaérünk. Nem szeretnénk ha szétszedné a lakást, mert bár tudom, hogy még kicsi, de van nem is egy játéka, mégis a bútorok sarkát rágja. Cesar Milan is szokta görkorival sétáltatni a kutyákat a műsorában, szóval jó lenne nem okoskodni.
2010. szept. 16. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!