Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Piásan érdemes kardiozni?...

Piásan érdemes kardiozni? Ritkán van időm, Szombatonként csapatépítő berúgás kollegákkal. Utána általában hozzájutok hogy elliptikus trénerezzek. Jobban is élvezem mint józanul.

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden szombaton csapatépítő? Milyen csapat vagytok? Kőműves?
2022. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, a detoxban a legkirályabb a kardió.
2022. máj. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
XD
2022. máj. 7. 19:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Picsába, hát hogy legyen jó kondiban az ember ha gyógyszerfüggő, alkesz, munkamániás. Ha ez mind nem lenne elég, még házas is vagyok.
2022. máj. 7. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Első, akkor mindennap csapatépítenének :D
2022. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jóvvan. A pszichiáterem sem tud semmit, ti is csak hülyültök. Ki fogja megoldani az életem ha még a GYK sem. XD :-(
2022. máj. 7. 20:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Am nem kamu a kérdés, csak próbálok ironizálni a retkes kis süllyedő bárkán amit egyesen "életnek" merészelnek nevezni.
2022. máj. 7. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Adok akkor komoly választ, üsse kavics.

Lehetőleg ne legyen minden hétvégén csapatépítő, vagy legalábbis ne alkohollal építsétek a csapatot. Csak mert egy kis elliptikus tréner, egy kis kardió nem fogja felülkompenzálni azt, hogy minden hétvégén taccsra iszod magad. És gondolom nem ez az egyetlen káros dolog az életedben.

Egyébként piásan nem edzünk. Én egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor voltam részeg életemben, de egyik alkalommal se tudtam volna edzeni, kardiózni, elliptikus trénerezni. Meg nem is lett volna túl sok értelme.

2022. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nehéznek hangzik. Nem tervezek sokáig élni de az asszonyt már zavarja hogy 28 évesen olyan testem van mint egy 70 évesnek. Majd valahogy megoldom, heti 3 edzés erejéig csak meg tudom oldani hogy józan és valamennyire tiszta legyek. Meg szerencse hogy ez a melóban nem elvárás. A tanulság hogy NE MENJETEK SZAKÁCSNAK. Olyan beletek lesz hogy azt el se hinnétek.
2022. máj. 7. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ennél egy kicsit pozitívabban kell hozzáállni a dolgokhoz. Sosem késő változtatni.

Ha valami miatt nem vagy boldog, akkor azt meg kell oldani. Ha zavar a feleséged, nem jöttök ki jól, akkor válj el. Ha leakarsz fogyni, akkor szánd el rá magad. Ha le akarsz szokni a piáról, akkor tedd meg.

Tudom, ez nem tűnik ilyen egyszerűnek, pedig tényleg csak ennyi és nem több. Nem a kifogásokat kell keresni, csak megtenni azt, amit akarsz és kitartani mellette. Persze, sokszor nem könnyű és legtöbbször belebukik az ember, de ha igazán akarod, akkor menni fog.

Hidd el, tudom milyen kilátástalannak lenni és az élet végét várni. Nem írnám le, hogy pontosan mik miatt, de volt bőven okom rá (személyes és családi is). Ha szeretnéd, szívesen megírom privátban, ahogy nagyon szívesen meg is hallgatlak, ha szükséged van rá, meglepően sokat tud segíteni. Annak ellenére, hogy egy időben nagyon mélyen jártom, mostmár nem szeretnék meghalni, ami egy hatalmas eredmény, hisz ez az utóbbi 6 évben nem így volt, pedig csak 16 éves vagyok. Reménykedek abban, hogy ez idővel még ennél is jobb lesz. Te is kiléphetsz a nyomorból, ha teszel érte.

Írtad, hogy jársz pszichiáterhez. Én pszichológushoz jártam, nekem sokat segített. Ha nem tetszik az, akihez most jársz, kereshetsz másikat, te írányítod a döntéseidet, ők csak segítenek benne, a pszichiáterek gyógyszerekkel is, ezekből is kérhetsz másfélet, ha szedsz és nem vagy velük megelégedve.

2022. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!