Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az emberek többségének tetszen...

Az emberek többségének tetszenek az idei f1-es autók?

Figyelt kérdés

Nem hallottam hogy bárki mondta volna hogy neki nem tetszenek,ami engem meglep, mert szerintem okádék ahogy kinéznek.


Elég ha csak a tavalyival össze vannak hasonlítva(korábbiakat már inkább fel se hozom):


[link]


A váz és a padló szerintem oké, viszont az a kérekfedő szar és az ocsmány hátsó szárny teljesen elrontja az összképet. Ez a kerékméret növelés is nagy ötlet volt.


És egy kis offtopic: mi volt ez a rendőrmotoros műsor a futam után? Miért nem swat osztag és helikopterek kísérik őket interjúzni? Ahogy egyre népszerűbb a forma 1 úgy lesz egyre szarabb?

Azt már meg se említem, hogy hány körmöt rágtam le a futam alatt.


Nyilván mindenki telibe szarja, hogy mit csinálok, de én fontolgatom, hogy nem nézem tovább. Lehet csak kinőttem belőle és rajtam kívül mindenki teljesen elégedett.


2022. máj. 10. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Eaz emberek tobbsege nem nez ilyesmit.
2022. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem különösebben. Meg kell szokni. Nem rossz, de nem is olyan hűdeszép számomra.


Ne adj nekik ötleteket, mert idén lesz még verseny náluk. Cringefest volt az elejétől a végéig, kezdve a kamu kikötővel, művízzel, kamu celebekkel (khm "social media sensation"-nel), akik csak a hírnév meg a szelfpromóció miatt vannak ott, egészen a rendőri felvezetésig meg amerikai foci sisakig... Alig tudtam végignézni ezeket a részeket. Mondjuk azon jót nevettem, amikor Brundle azt mondta "and modest too" annak az olasz gyökérnek.

2022. máj. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, undorító volt ez az egész műsor. Szép lesz ha ilyen helyek kiszorítanak a naptárból egy klasszikus pályát mert itt jobban lehet műsorozni meg több pénzt hoz.
2022. máj. 11. 17:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!