Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés előtt mi ad hirtelen...

Edzés előtt mi ad hirtelen energiát? Nem a pörgetőre gondolok. Banan+kávé?

Figyelt kérdés
Ti mivel szoktatok adni magatoknak egy kis + energiát, ha a fél napot ataludad és másnapos vagy meg annyi kalorabeviteled volt aznap, mint egy bulemias 12 éves kislánynak? :)
2022. máj. 15. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Én ennél komolyabban veszem a sportot, meg úgy amblokk az életet, hogy fél napokat átaludjak, hogy piáljak és másnaposan edzek, vagy hogy nulla kalóriabevitellel menjek konditerembe.

Én nem szoktam se kávézni, se teázni, de aki igen, annak ez a kettő be szokott jönni edzés előtti pörgetőként. Ott az energiaiatl is, meg a különböző edzés előtti stimulánsok a tápkiegészítők között, de azokat a megadózisú cukrokat, koffeineket, adalékanyagokat én be nem juttatnám a szervezetembe, az tuti.

A gyümölcs jó ötlet lehet, de én inkább azt tanácsolom, hogy edzés előtt 2-3 órával legyen egy főétkezésed, ami tápanyagban és kalóriában gazdag. Ha ez stimmel, akkor neked nem kéne, hogy gondot okozzon az edzés alatti energiaszint.

2022. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Cékla. Nagyon sok energiát ad és jobban megy tőle az edzést. A másnaposságot viszont nem biztos, hogy elmulaszzja.
2022. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Banán+káve maximum gyors hasmenést okoz..
2022. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beta alanine
2022. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is komolyan veszem, de azért 2 havonta egy bulis este be szokott csúszni. :)

Köszönöm a valaszaitokat.

2022. máj. 15. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte becsúszott egy bulis este, akkor inkább kipihenem magam és nem terhelem feleslegesen.
2022. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!