Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt a gáncsot a valóságban...

Azt a gáncsot a valóságban hogy lehet csinálni, ami videojátékokban meg filmekben van, hogy valami forgással lebukva kirúgja a másik mind a két lábát?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 11:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ez csak a fantázia szüleménye? Vagy működik, van róla valami Youtube oktatóvideó?
2022. máj. 21. 11:06
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom egy nagyobb ellenfélnek ki lehet-e ezzel rúgni a lábát ha stabilan áll, valahogy nem érzem én ezt olyan erős rúgásnak. Beírtam hogy sweep kick mma youtubera és keresve se láttam egy MMA meccset, ahol bevetették, vagy akár megpróbálták.
2022. máj. 21. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as, ja, nem hát. A videót azért küldtem, hogy így lehet megcsinálni. Egyébként nem is arra van, hogy te ezzel egy két lábon álló embert felrúgj. Akkor jó amúgy, amikor valaki fejen akar rúgni, s te lehajolsz és ezt tolod. Úgy már láttam kivitelezni. De ezzel sose kezdünk támadást, nem fogsz csinálni semmit vele. Csak arra jó, hogy az ellenfeled támasztó lábát elsöpörd, miközben az rúg.
2022. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A harcművészet sokkal több, mint verekedés. Megvan a harc maga filozófiája és persze a stratégia is. Ennek a stratégiának egyik fontos pontja, hogy meg kell tanulni, milyen technikának mikor van helye és mikor nincs.


Ezt gondold át, és annak megfelelően kísérletezz

2022. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thunderfairy ***** válasza:
Ahogy a 4-es irta. Ha megfelelő időzitéssel tudod kivitelezni amikor a másik felrug hogy fejberugjon akkor lehet használni. A kivitelezést tekintve egy forduló rugás csak nem fejre hanem az ellenfél tartó lábbára.
2022. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
MMA-ban pedig sokszor rúgnak fejre, akkor miért nem folyton azt próbálják olyankor bevetni?
2022. jún. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!