Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxzsák rendszeres használatáh...

Boxzsák rendszeres használatához kell bokszkesztyű vagy lehet csupasz kézzel püffölni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Zsákolókesztyű vagy bandázs/bandázskesztyű ajánlott. Könnyen felsérti a kezed egy idő után.
2022. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Mivel ez a kérdés felmerült benned, így lehet tudni, hogy fogalmad sincs a boxról, sem arról, hogy hogy kell ütni. Pusztakézzel, ha fogadni kéne, azt mondanám, hogy a második ütés után mennél orvoshoz, mert eltörted a csuklód. Attól függetlenül, hogy tudás nélkül a világon semmi értelme zsákolni, mindenképpen bandázs+kesztyűvel bohóckodj rajta, hogy legalább ne sérülj meg.
2022. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nah gondoltam rögtön megjött az első okoskodó, egyébként 5 év kickbox van a hátam mögött de egy tornacsarnokban volt az edzés, nem volt boxzsák, aki úgy volt rögtön ment sparringba. Meg inkább versenyekre készítettek fel bennünket.
2022. máj. 23. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Kell bandázs és kesztyű, ha nem akarsz megsérülni.


Ettől függetlenül ez a "10 perc után sparring", meg "zsákot nem láttam, de versenyzek" mentalitás sem visz előre senkit.

2022. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én jómagam nem versenyeztem
2022. máj. 25. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem okoskodás, ez az igazság. Ezt is jó szándékkal írtam, dehát persze, hogy támadásnak kell venni. 🤦 Mondjuk ez már nem a te hibád, hogy ilyen helyre jártál. Én csak tényeket írtam, ráadásul a kérdésedből annyi jött le, hogy csak a YouTubeon láttad Mike Tysont, aztán azt gondoltad olyan leszel, mint ő, ha veszel egy zsákot és vered otthon. Muszáj volt szóljak, mielőtt úgy jársz, mint a millió gyerek, akiket láttam, hogy ezt művelik.


Úgyhogy yes, nem kell támadásnak venni rögtön mindent, főleg nem a tényeket, amiket jó szándékkal közölnek.

2022. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!