Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki a szabadtéri kondiparkoka...

Ciki a szabadtéri kondiparkokat használni?

Figyelt kérdés
Kérlek, hogy őszintén válaszoljatok. Nyilván a pc válasz az, hogy nem ciki, azért van, hogy használják stb. De te személy szerint lenézed azokat, akik ott edzenek?

2022. máj. 24. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Dehogy ciki, én is használom
Nem szoktam használni, de egyáltalán nem tartom cikinek
Kicsit azért ciki
Nagyon ciki, szerintem csak csóró lúzerek használják
Azt sem tudom, miről van szó, de szavazni szeretnék
26 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha cikinek érzed, ne menj oda.


Én pont azt látom, hogy nagyon jó kapcsolatteremtő hely is... Olyan "kockáknak", akik amúgy a klaviatúra mellett élik az életüket, és nem mennének el egy konditerembe.


Ha szorongsz emiatt, akkor a fejedben kell keresni a hibát. A lenézést meg nem is értem...


Miért kéne bárkit is ilyesmi miatt lenézni?


Vagy esetleg azt gondolod, hogy a menő szalonokban járó gyúrósmarcik mit gondolhatnak róluk???

Hát ki nem sz.rja le, hogy az ilyen kokszos m-richárd-félék mit gondolnak? :-D

2022. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én heti egyszer mostanában kijárok, de alapvetően teremben edzek. A terem nagyon zsúfolt, és a húzódzkodó se túl jó ott. Nem értem miért lenne ciki. Amúgy meg még ha a többség annak is gondolja, mit számít? Az emberek nagy részének nagyon hitvány fizikuma van, tökre nem adok a véleményükre. Inkább az a gáz amikor azt hiszik játszótér.
2022. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Másokat pont le se szarok mikor edzenek, számomra az első alkalmakkor kicsit cikis érzés volt, főleg mivel van nemmessze egy lány iskola és zavarban voltam, de mára már úgy megszoktam, fel se tűnik, hogy néznek.
2022. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Azért van ott, b+. Ez olyan kérdés, mint a „ciki-e a járdán sétálni” vagy „ciki-e enni az étteremben”.
2022. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm!
2022. máj. 24. 15:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi lenne benne "ciki"...!? Én a XI. kerületben jártam egy ilyen szabadtéri kondiparkba. Nem volt olyan tíz egymást követő perc, hogy ne használta volna valaki éppen, teljesen természetes volt ott edzeni :D


Kifejezetten jó, és számomra fontos a megítélésében hogy szabad téren van és nem kerül pénzbe — mert így mindenki használhatja. A mozgás és az egészség pedig mindenkit meg kell hogy illessen aki tenni akar -és tesz is érte.

2022. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, hogy felmerül ez a kérdés.

Én már évek óta használom őket, ahogy még rajtam kívül elég sokan.

2022. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is eléggé pörögnek, néha én is kijárok
2022. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, oda szoktam állni ha látom, hogy edz ott valaki és rá mutogatva, a térdemet csapkodva röhögök.
2022. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor elmagyarázom, mert úgy látom, nem voltam érthető. Rohadtul kéne mozognom, de sajnos most olyan helyzetbe kerültem, hogy nem engedhetek meg magamnak tizensokezres kondibérletet. Itthon lenne jó mozogni, de se hely nincs, se normális eszközök. Egy kültéri kondipark viszont van nem olyan messze tőlünk. De ott is bámulják a járókelők azokat, akik edzenek, és a c kategóriások meg az izomagyak tesznek néha megjegyzéseket is. Utóbbival nyilván nem foglalkozik az ember, úgyis beszólnak mindenkinek. Csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyire ordít erről a dologról az, hogy azért mozgok ott, mert csóró vagyok, és nem telik teremre.
2022. máj. 25. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!