Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlatok valamilyen helyet a...

Ajánlatok valamilyen helyet a Hungaroring körül ,ahol akkar a dombon tudnam látni az F1 futamon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy nem kaptam már jegyet.Nahyon kedvelem az F1-et.

2022. máj. 30. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de 2 éve - amikor a COVID miatt nem voltak nézők - valami elszánt profifotós kiült valahova. Az biztos, hogy valahol a 2-3. kanyar környéke volt.

Ha megtalálom a hírt, belinkelem ide.

2022. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha hétköznapi megoldásokban gondolkozol (szóval nem tízméteres létrával mész), akkor a Mogyoród-Szilasliget összekötő úttól északra eső domboldalakról lehet esélyed. A 3-as kaputól kifelé induló út mellett van egy nagy rét, onnan viszonylag jól be lehet látni, de nem árt a jó távcső:

[link] ,19.2606367,3a,56.9y,256.68h,71.71t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEMGUPP3ehb1_C8EqldYnaw!2e0!7i16384!8i8192

(nem tudom, át fog-e menni a link)

2022. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!