Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » E mellett az edzés program...

E mellett az edzés program mellett belezavar a tesi óra (több véleményt is várnék)?

Figyelt kérdés

találtam egy futóprogramot [link]

de ebben benne vannak a pihenő napok is, de a gimiben hétfő szerda péntek tesi, és az nagyon belezavarna, gondolom, mert akkor már nem azt csinálom, mint ami elő van írva, de tesin sem mondhatom a tanárnak, hogy most nem futhatok mert már ma futottam fél órát vagy mondjuk pihenő nap van és mondom hogy ma nincs futás, ma nem szabad vagy pont fordítva, hogy én még futok még egy tíz percet tesin, miközben a többiek már más feladatot csinálnak. de lécci ne azt mondjátok hogy csak tesizzek, hanem adjatok egy kompromisszumos megoldást, vagy egy olyan megoldást ami dorekt ilyenekre van kitalálva.


2010. szept. 19. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem tesizz, tudom, h nem ezt akartad hallani, de alapból minek futsz edzéseken?


Hagyd ki a fenébe a futást, és a tesit tudd be aerob edzésnek, abból is a legaljának, mert annyira nem megterhelő a tesióra. Kár ilyeneken problémázni. Ennyi erővel iskolatáskát se cipelj, meg partyba se járj, mert mozogsz közben...

2010. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem iyen választ akartam. szerinted miért aarnék elkezdeni futni? mert lófaszt se ér tesi óra és rá szeretnék egy kicsit dolgozni
2010. szept. 20. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!