Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy ugynevezett 300-as...

Van egy ugynevezett 300-as edzés program. Ki probálta már ki? és mien hatással volt rá?

Figyelt kérdés

300 edzéprogram. Mindenki látta már a 300 c. filmet ott a szinészek ki voltak gyurva. És mind ezt 3 hónap alatt érték el.

Magyarországon is elkezték ezt a fajta gyúrást alkalmazni de végeredményeket nem láttam.

És ezért vok kiváncsi hogy valaki belekezdett-e már és hogy hogy és mint csinálta azt.


2009. aug. 5. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg el is felejtettem van erröl egy cikk is.

[link]


Remélem van fent valaki ezen a weboldalon aki már belevágott megcsinálta és tud segitséget adni hogy én hogy csináljam.

2009. aug. 5. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

nagyban befolyásolja a hatékonyságát szerintem az étkezés, korábbi edzés múlt


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


van ez az úgynevezett "I want six pack abs" mozgalom amivel kapcsolatban már én is tettem fel kérdést a fent említett linken.


illetve egy magyar srácról tudok aki ezt a módszert próbálta (I want six pack abs) és blogot írt róla : [link]


16 hét alatt elég látványosan változott a külseje (de itt ne úgy értsd hogy egy Jay Cutler lett belőle:) )

2009. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a komentet.

rengeteget sportolok csak mellé rettentő sokat eszek.(tényleg sokat)

és ez miatt nem tok fogyni se jó alakot kialakitani. és ezért éedeklődtem a 300 után mert látványos dolgokat értek el benne.


Én jelenleg 81 kg vok és 170 magas izmosabb testalkat vok ezért nekem a sulyom kb 65-70 kg közt van ha letudnám adni és rá tudnák normálisan edzeni akk menne a dolog de nem tok semmi féle diétát és edzés tervet itthon még kondi gép sincs.

Ötletem sincs hogy hogydolgozzam ki magam.

2009. aug. 5. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

akkor nézz utána a body.builder.hu oldalon alapismeretekben le van írva minden.

Egyébként a 300-ban azért elég erősem sminkelve is voltak azok a kockák a hason. Plusz ugye a digitális effektek, ahogy megcsinálták a vér kifröccsenését emg a többi dolgot, úgy nagyon nyugodtan oylanokká tehették a színészeket amilyenné akarták. 3 hónap alatt nem lehet olyan formába kerülni 0 edzésmúlltal, de még szerényebb edzésmúlttal sem!

2009. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értelek.

és elhiszem hogy a filmben sok pusz van de azért lehet látni rajtuk hogy nem hájasak.

egyszóval nem érdekel hogy mekkorák azok a kockák az érdekel hogy a test zsirszázaléka átlagosnál alacsonyabb.

2009. aug. 5. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
azt viszont cska a body.builder.hu féle diétával lehet elérni, semelyik csodadiéta nem használ, cask a valódi diéta + sport. de ez le van mind írva ott
2009. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hello!


Én lassan másfél hónapja csinálok egy 300as edzésprogramot, nem az eredetit de igencsak hatásos ez is, sőt...

a videot itt találod róla http://www.youtube.com/watch?v=AgJtdZOBvc4

Heti 3szor tolom, hétfő, szerda, péntek, kedden csütörtökön és szombaton pedig egy nagyon rövid hasgyakorlatot csinálok amit pedig itt találsz http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

ezen két gyakorlat még kedv függő de megpróbálok heti egyszer elmenni futni olyan fél 3/4 órára. Az étrendem konkrétan semmit nem változtattam, akkor és annyit eszek amennyi jól esik. 82kgről indultam másfél hónappal ezelőtt és eddig 4 kilot sikerült eldobni, úgyhogy csak ajánlani tudom. Felsőtested meg úgy formálja hogy nincsenek rá szavak. És ugyebár ezek mellett állóképességet is rettenetesen megdobja, mert ugyebár gyakorlatok között az a legjobb a semmi szünetet nem tartasz, persze ez eddig még nem sikerült nekem se, de idő kérdése minden :) Csak ajánlani tudom, óriási kihívás és jó látni magadon a fejlődés jeleit :) Have fun :D

2011. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!