Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni torna gyakorlat...

Milyen otthoni torna gyakorlatokat végezhetek?

Figyelt kérdés

Főként a combom belső részét szeretném megerősíteni-tudnátok ajánlani valami otthon végezhető gyakorlatot?(vagy edzőtermit?)Itthon van gumiszalagom,ezt szoktam összekötni,a 2 lábam köré és tárogató mozdulatokat csinálni?Szerintetek ez jó?(mert ilyenkor inkább a fenekemnél érzek izomlázat.

Valamint írhattok még fenék feszesítő gyakorlatokat is.Köszönöm!

(lány vagyok-bár gondolom,ez kiderült :)


2010. szept. 19. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Gondolom kisebb zsírréteg rakódott le rá, ami a helytelen étkezés, a mozgáshiány és a genetika számlájára írható fel.


Aerob edzést kell végezned, amelynek a futás eleget tesz. Fuss 20-30percet tetszőleges tempóban.. 20perc után lépsz az ún. zsírégető tartományba.:)



Fenékformálást is segíti a kocogás, de még van rá súlyzós gyakorlat is, a neve kitörés.


[link]


videó.


Sok sikert kívánok.

2010. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia!Köszönöm!De az a baj,hogy nincs rajta úgymond felesleg,hanem inkább izmosítani szeretném,hogy ne legyen olyan plöttyedt:)szóval vhogy úgy néz ki,hogy nagyon vékony a combom,de a legfelső részén belül olyan "gyenge" és kiáll,azt szeretném izmosítani :)bocs,de jobban nem tudtam leírni.Azért kértem inkább erősítést,mert így is 43kg vagyok( 170cm-sen és nem akarok tovább fogyni.
2010. szept. 19. 21:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és jó a link,köszi még egyszer :)
2010. szept. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!