Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlotok...

Milyen gyakorlatokat ajánlotok nekem itthoni tornára? 4-5kg felesleg van rajtam, tavaszra szeretném leadni, de ehhez a torna elengedhetetlen.

Figyelt kérdés
Ha van bármi ami átmozgat (kar,has,comb,vádli,fenék) napi 20-30 percet szeretnék tornázni,konditeremre nincs pénzem,ezért kérem ha valaki otthon tornázik,milyen gyakorlatokat végez,mennyit belőle stb. Van itthon súlyzóm,meg fekpad is ha ez számít.
2011. jan. 18. 09:56
 1/6 anonim válasza:
100%

A Zumbát tudom ajánlani. Én azt csinálom, nagyon jó. És tuti élvezni is fogod. HA még nem hallottál róla, akkor itt megnézheted mi az.

http://www.youtube.com/watch?v=A314kZAOCdw&feature=fvst

Komplett dvdt a netről tudod letölteni, ahol az alaplépésektől kezdve megtudod tanulni. :)

2011. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2011. jan. 18. 10:32
 3/6 anonim válasza:

Nagyon szivesen, ha kérdésed lenne ezzel kapcsolatban, nyugodtan irj privát üzit szivesen segitek.

Honnan irsz ha megkérdezhetem??? /Megye, város/

2011. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is hasznos volt a válasz, én is épp valami pörgős, táncos mozgást keresek, ami még megfizethető is!

Ez nagyon tetszik!!! Délután már megyek is! :)


Itt teljes tájékoztatást kapsz, helyszinekről, árakról stb..


[link]


és a kipróbálás ingyenes :)

2011. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ment a zöld kezecske is! :)
2011. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Örülök, hogy több emberkének is segithettem. :)

Sok sikert hozzá, nekem nagyon bejött ez a fajta mozgás. :)

2011. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!