Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyenek a Decathlonos gördesz...

Milyenek a Decathlonos gördeszkák?

Figyelt kérdés

Vásárolni szeretnék egy Decathlonos deszkát, rövidebb utánajárás után hallottam egy helyen, hogy nem érdemes olyat venni amit nem skate shopban veszel. Valóban ennyire rosszak? Mivel elsőre nem lesznek nagy elvárásaim és hatalmas tapasztalatom sem, így hátha valaki közületek már tapasztalt ebben vagy már hallott ezt-azt....így tud nekem ebben segíteni.

Szóval tisztában vagyok vele, hogy nem ez a legmegfelelőbb hely ezt megvenni, de kiváncsi vagyok a minőségükre.

Várok minden választ, köszi előre.

Dani



2022. jún. 17. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Oxelo?
2022. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jún. 17. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy közeli ismerősömnek van Oxelo deszkája, a Decathlonból vette ő is. Kezdőknek teljesen jó deszka, szépen gurul, normálisan lehet vele kanyarodni, úgyhogy az elvárásoknak megfelelt az ő esetében. Trükközni viszont nem fogsz tudni vele, ugyanis ha jól tudom, a Decathlonban nem is árulnak sima gördeszkát, csak longboardot, cruisert és ezek ötvözeteit. Viszont ha csak gurulgatni szeretnél vele, arra tökéletes.
2022. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!