Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor itt kuka a szelvenyem?

Akkor itt kuka a szelvenyem?

Figyelt kérdés
Ha tippmixnél a hazaiak adtam 2,5 hendit és az első szettben kikapott 6/3-ra a másodikban nyert 6/4-re akkor ugyan olyan mint ha a győzelemre tettem volna és is bukik a szelvény? A másodiknál pedig a vendéget tettem jatekszamot tettem 20,5 alá de még az első szett se ment vegig

2022. jún. 21. 09:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha game handicao-re fogadtál meg kell várni a meccs végét,az összes megnyert game számít hazainál illetve vendégnél.A fenti esetben még bőven jöhet.

Másodiknál összes lejátszott game számít.

2022. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ez már tegnapi meccs amit nem fognak folytatni
2022. jún. 21. 10:06
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor mivan?Félbeszakadt vagy mi történt a harmadik szettel?
2022. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt írták hogy felfüggesztették. Bet365-on néztem és aztán rakerestem és ott írták hogy felfuggesztett
2022. jún. 21. 10:16
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha az egyik játékos visszalép általában visszadják a tétet,de az iroda szabályzatában valahol le van írva,tippmixet nem ismerem,de itt pont nyerőben vagy úgy is,vagy nyersz,vagy tét vissza.
2022. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Volt ezen a 2 meccsen kívül még a magyar vízilabda meccs 32,5 fölé ami simán jött de izgulas nélkül jött a Monaco 155,5 fölé kosárban és ugye ez a 2 tenisz a erdeses mert ilyen jól bele fogtam
2022. jún. 21. 10:32
 7/20 anonim ***** válasza:

Jönni fog a szelvényed ,tippmix szabályzat

52 oldal: [link]

Az első lejátszott game után már kiértékelik a meccset.Az over under biztosan jön a a game handit nem említik de szerintem az is,semmiképp nem vesztes a szelvényed

2022. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyébként erről a 2 meccsről van szó


Marta Kostyuk - B. Krejcikova

[link]


A. GASANOVA VS A. KERBER


[link]

2022. jún. 21. 11:05
 9/20 anonim ***** válasza:

Mind a két meccset folytatni fogják [link]

Úgyhogy feleslegesen túráztattam magam,várd meg a végét

2022. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna hogy teniszt szoktak folytatni de azért nem hiába mert legalább vannak még segítőkész emberek. Szeretnéd a pénz egy részét ha elutalnám hálám jeléül?
2022. jún. 21. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!