Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás után mivel tudnék...

Fogyás után mivel tudnék izmot építeni hosszú távon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több mint egy év leforgása alatt lefogytam közel 50kg-ot, jelenleg 95-96kg vagyok, a 189centimhez.

Nem jött elő a skinnyfat dolog se, gondolom mivel 18eves vagyok, és rugalmasabb a bőröm. Többször is mondták már akik láttak póló nélkül, hogy elkéne kezdenem erősíteni, mivel komoly felső testem lehetne, rövid időn belül. Lehet ez genetika, vagy a 9év Judo.

Azt szeretném megkérdezni a lényegre térve, hogy mivel távolság miatt nincs időm kijelölt edző terembe eljutni, így ezt az erősítést eltudom végezni itthon is, ugyanúgy szemmel látható eredmény reményében is? Előre is koszonom, további szép napot!


2022. júl. 2. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemmel látható eredményt is elérhetsz kitartóan otthon, de ha 3D-s nagy izmokat akarsz, akkor felesleges otthon húznod az időt, mert úgy is kondiznod kell hozzá.
2022. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs lehetőséged konditerembe járni, akkor saját testúlyos edzésterv. Értelemszerűen más opció nincs.
2022. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!