Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kreatint kellene szednem?

Melyik kreatint kellene szednem?

Figyelt kérdés
2 éve kondizok. szedtem már kreatint, de nagyon nem vagyok rá "reagáló, egyszóval nem ért semmit. Valaki dícsérte a brutal-os cre-atp-t , de nemtudom érdemes lenne e megvennem, vagy fölösleges pénzkidobás. A másik ugye hogy milyen fajtát kellene vennem, foszfát vagy monohidrát? tömegelni szeretnék( nemszámít hogy szálkás tömeget hoz e rám vagy sem, a lényeg hogy érjen valamit) . vitamin + kaja rendben van. Milyen terméket ajánlanátok? köszi
2010. szept. 21. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv! Ha próbáltad már a monohidrátot és nem vált be, akkor valamilyen transportrendszert ajánlanék.

Próbáltad=megfelelően alkalmaztad, megfelelő táplálékbevitel mellett, megfelelő ideig. Ha ebben nem vagy biztos, próbáld újra a monohidrátot. Ajánlom esetleg a Sciteces Crea-bombot, vagy ha szénhidráttal együtt szeretnéd megvásárolni, akkor a VitarGO! Crx-et, vagy a Trans-X et.


Sok sikert az edzéshez!

2010. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Cellmass (BSN) vagy Size-ON (Gaspari).
2010. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2010. szept. 21. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Feltöltés Creatin monohidrát és a szabályok nélkül nem ér semmit...

Szinten tartáshoz mehet Attack G-bomb és társai...

2010. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!