Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amatőr, sőt, lényegében kezdő...

Amatőr, sőt, lényegében kezdő futó vagyok. Egészségügyi okokból nem tudok részt venni egy versenyen, amire nagyon készültem és a jól esően keményebb edzéseknek is vége 1-2 hónapra. Mi motiváljon?

Figyelt kérdés

Korábban hol keveset sportoltam, hol eleget, hol ezt, hol amazt. A futáshoz való motivációmat már április eleje óta ez a verseny motiválta. Viszont most rendellenességet találtak egy vizsgálat során és szakorvosra várok heteket. Utána meg a formám visszaesése miatt még 1-1,5 hónap, mire ott fogok tartani, ahol most. Persze félmaraton verseny már nem nagyon lesz idén és jön a tél is.


Amiatt is fáj az egész, mert nyáron lehet jól futni (reggel). Nincs az, hogy szétfagysz a parkba menet, ott a derekadra kötöd a fél ruhatáradat, folyamatosan orrot fújsz (nekem van ilyen problémám!!), majd visszafelé dideregsz a villamoson.



Jó, tudom, egy COVID fertőzés is ugyanezt okozza (több hét kihagyást, forma visszaesését). Viszont épp ezért vagyok még demotiváltabb, mert mire visszatérnék, elkaphatom még a COVID-ot is.


Ti az ilyesmin hogy tettétek túl magatokat, illetve mi volt az új motivációtok?


Bár az se biztos, hogy futhatok valaha, tényleg vizsgálni kell még az eltérés okát, miértjét, kezelési lehetőségeit.


2022. júl. 16. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség annyit futkosni.
2022. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!