Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen gyenge egy...

Miért vagyok ilyen gyenge egy hét kihagyás után?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltam, emiatt egy hét epic-cheat week játszódott le az utóbbi egy héten:

- későn alvás

- össze-vissza evés mindent, főleg CH-t.

- 0 edzés


Úgy érzem nem vagyok teljesen a toppon, erőtlennek, gyengének érzem magam és emiatt kedvetlennek az edzéshez...

Hogy szedhetném össze magam?



2022. júl. 18. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aludj egy jót, utána mehet egy felfrissítő zuhany, egy kiadós reggeli amely lehetőleg tartalmazza mind a három makrotápanyagot és nyomás edzeni. Nem gyengébb lettél, csak kevesebb az energiád, kijöttél a mindennapi kerékvágásból. Egy jó kardióedzés is segíthet. Néhány nap és jobb lesz, ha visszaszoktál.
2022. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírtad. A cheat miatt. Vissza kell rázódni a dolgokba. Kivesz az ember energiájából a kevés alvás is, az összevissza kajálas is stb.


Folytass midnent ugyanúgy ahogy szoktál. Alvás, evés stb. Edzésbe most pár nalig nem fog menni a régi teljesítmény de hamar visszajön

2022. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat megvalaszoltad h miert. 1 het aztan helyreallsz
2022. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!