Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » My protein edzőruhákról vélemény?

My protein edzőruhákról vélemény?

Figyelt kérdés
Főleg női részleg:D

2022. júl. 23. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kifejezetten strapabíró de benyomtam magamba az inzulint edzés előtt és ketté szakadt rajtam úgy beütött a szteroid dózis egy valódi Hulk lettem
2022. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

többet próbáltm, a curve kifejezetten kényelmetlen, nyom

a legtöbb leggings kényelmetlen, mert vastag és vastag a pántja deréknél mi szoros is.

amik nekem beváltak (kb 8 kg plusz van rajtam, főleg comb-fenék-has) az a seamless composure leggings és melltartó, illetve a mesh leggings

melltartóból mivel alacsony vagyok, nekem a legtöbb nem jó, mert nem állíható a pánt vagy legkisebben is túl hosszú, viszont a legeslegjobb és legkedvencebb melltartóm az a power mesh. az tényleg jó, és kényelmesebb is mint pl a decathlonos


a pólókat és crop topokat mind utálom, mert nekem szűk a nyaka és megfojt


amúgy facebook marketplacen z eladó myprotein ruhák között jánlott nézelődni. van olyan fazon amiből rengeteg van --> senkinke nem vált be


összességében rengeteg visszaküldözgetés és próbálgatás kellett hogy jó méretben találjak olyn fazont és anyagot, ami nekem személy szerint beválik, de azok be is váltak és vettem többet is

2022. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eltérőek a számazásaik. Nadrágból a saját méretem nagyon gyerek méretű, hamar le is mondtam róla. A sportmelltartóikat viszont nagyon szeretem. Kényelmes és jó tartást ad.
2022. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!