Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire számít a külső egy...

Mennyire számít a külső egy uszodában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rászántam magam, hogy elkezdjek mozogni, ehhez az úszást választottam. Viszont mivel gátlásos vagyok, így nem tudom, hogy álljak neki. Fiatal létemre (21 éves) telt és erőse testszőrzetem van (kissé apatest feeling), így nem tudom, egy uszodában mennyire vetnének meg emiatt az ott lévő emberek. Illetve, ha tudtok valami olyan, Budapesten lévő uszodát, ahova relatív kevés ember jár, azt megköszönöm, ha megírjátok! :)

2022. aug. 7. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog vele foglalkozni,
2022. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, én is gorilla vagyok. 🦍
2022. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel és a vízben úgysem látszik.
2022. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. Mindenki a maga dolgával törődik
2022. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Próbáld ki, hogy te mennyire bámulsz másokat, és mennyire érzed nem odaillőnek a testüket... Valahogy ők is úgy tekintenek rád...

Én is rendszeresen járok usziba, és engem hidegen hagy.

2022. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam. Főleg a nőket néztem. Ha valamelyik bálna testfelépítésü volt, hát nem néztem többet. Azon már nem kattogtam hogyhát milyen egy dagadt diszno meg hogy miért ilyen ronda és megjgyzéseket se tettem senkire soha.

Nem fog senki foglalkozni velsd. Főleg a lányok nem.

2022. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően senkit nem érdekel, hogy nézel ki. Az aputest majd alakul, ahogy edzel meg odafigyelsz arra, hogy mit és mennyit eszel.

A szőrzeten is lehet segíteni, ha tényleg zavar. Drogériában lehet kapni férfiaknak való szőrtelenítő krémeket, habokat. Csak magadra kened, fennhagyod a szükséges ideig, aztán lezuhanyzod. (A lefolyót ne felejtsd el kitakarítani utána). De választhatod a gyantát, epilátort vagy a lézeres szőrtelenítést is.

2022. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!