Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért érzem meg mostanában ha...

Miért érzem meg mostanában ha túl magas a pulzusom? Valami praktika, ami bevált hasonló helyzetben lévőknek?

Figyelt kérdés

Pár hete észrevettem, hogyha nagyon felmegy a pulzusom (futás végén, intenzív edzés közben), akkor szédülni kezdek, cseng a fülem és előfordul, hogy elesek, elszédülök, ájulás szerű érzés jön rám (hasonló, mint mikor az ember elveszti az eszmletét, volt már olyanom többször is).

Ilyenkor az emberek akikkel edzek meg szokták kérdezni, hogy "minden rendben?" szóval kívülről is látszik hogy valami nem oké velem edzés közben.


Ilyen még sosem fordult elő korábban. Elfáradtam, de ennyi volt maximum.

Most meg rosszul vagyok és kishíján összeesek, homályos lesz a kép.

Sem étkezésben, sem edzés terhelésben nem változott semmi, egyszercsak mostanában észrevettem, hogy ha feljebb megy a pulzusom, kutyául érzem magam.


Mi lehet az oka? Mit tudok tenni ellene? Nagyon idegesít, hogy nem tudom ugyanazt a teljesítményt sem nyújtani már mint eddig, mert menet közben rosszul leszek.



2022. aug. 12. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad, mert ez nem játék.
2022. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, 180 annál már majdnem ájulok el, én olyankor mindíg lelassítok..én azt hittem ez normális
2022. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportorvoshoz menj, minél előbb, és pontosan mond el ezeket a tüneteket.
2022. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!